Historia miłości Justina Biebera i Hailey Baldwin jest dość skomplikowana. Para po tym, jak wróciła do siebie w czerwcu, bardzo szybko się zaręczyła. Niedawno muzyk i modelka sformalizowali swój związek, biorąc ślub w urzędzie stanu cywilnego jednocześnie planując oczywiście kościelny, który odbędzie się najpewniej w przyszłym roku. Nikt nie ma wątpliwości, że są w sobie bardzo zakochani, ale na wszelki wypadek Justin postanowił utwierdzić w tym przekonaniu zarówno swoją żonę Hailey, jak i swoich fanów. 

Justin Bieber jest znany z zamiłowania na tatuaży. Artysta ma ich naprawdę wiele, szczególnie na klacie. Niedawno pokazał na Instagramie je wszystkie i wyznał, że każdy ma dla niego wyjątkowe znaczenie i żaden nie jest przypadkowy. Co znajduje się na ciele wokalisty? Między innymi: głowa niedźwiedzia i lwa, orzeł, krzyż oraz tajemnicze daty. Niedawno jego kolekcja powiększyła się o kolejną dziarę, tym razem w bardzo nietypowym miejscu, bo… na twarzy. 

Justin Bieber pokazał WSZYSTKIE tatuaże! I wyznał, jakie mają dla niego znaczenie >>>

Nowy tatuaż Justina Biebera. Co wytatuował sobie na twarzy?

Na nowych zdjęciach zrobionych przez paparazzich na twarzy Justina Biebera można dostrzec nowy tatuaż, który znajduje się nad prawą brwią artysty. To wykonany pochyłą czcionką i wyblakłym tuszem napis, prawdopodobnie w hołdzie dla jego żony, Hailey Baldwin. Powstał tuż przed sekretnym ślubem najgorętszej pary show-biznesu w nowojorskim studio. Co wytatuował sobie 25-latek? Słowo „Grace”, czyli „Wdzięk”. Ale to nie wszystko! Tatuażysta, odpowiedzialny za nową dziarę Justina Biebera w rozmowie z serwisem Page Six wyznał, że Hailey Baldwin-Bieber również wytatuowała sobie napis w podobnym stylu. W jej przypadku nie wiemy co dokładnie, ale z z niecierpliwością czekamy, aż zdecydują się je ujawnić!