Justyna Kowalczyk wreszcie odnalazła szczęście w miłości. Dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich oraz jej narzeczony Kacper Tekieli postanowili sformalizować swój związek i podczas czwartkowej uroczystości powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesołą nowinę o ślubie 37-latka przekazała dzień później, 25 września za pośrednictwem social mediów. Pod opublikowanym postem, do którego czterokrotna olimpijka zamieseściła zdjęcie z ceremonii ślubnej, od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. 

- Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli - napisała narciarka. 

Kim jest Kacper Tekieli?

Kacper Tekieli to doświadczony instruktor wspinaczki sportowej. Ukończył filozofię, jednak na co dzień zajmuje się sportem. W 2010, w ramach VI International Elbrus Race, wbiegł w niecałe pięć godzin na wierzchołek Elbrus. Od tego samego roku był uczestnikiem programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015. Przeszedł trasy m.in. w Alpach, Nevadzie i na Alasce. Pochodzi z Gdańska, po ukończeniu studiów przeniósł się do Krakowa.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są parą od ponad roku. Utytułowana sportsmenka oraz wspinacz po raz pierwszy wspólnie pokazali się na gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Przypomnijmy, że pierwotnie ślub miał odbyć się w maju. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa zakochani musieli przełożyć ceremonię na późniejszy termin. 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek i Anna Grejman wzięli ślub! Siatkarz pochwalił się zdjęciem z małżonką [FOTO]

 
Opublikowany przez Justyna Kowalczyk - oficjalna strona Sobota, 26 września 2020