Pharrell Williams przeszedł długą artystyczną drogę, od nastoletniego producenta-samouka i multi-instrumentalisty z Virginia Beach, przez sukcesy, które przyniosły mu lata 90-te i wreszcie tytuł Producenta Dekady wg. Billboardu. Hit "Happy", który powstał na potrzeby filmu "Minionkirozrabiają" przyniósł mu status światowej gwiazdy. 

Teledysk do tego utworu był pierwszym całodobowym klipem na świecie - na stronie 24hoursofhappy.com ukazał się film do piosenki "Happy", który rozpoczyna się od ujęcia, w którym uśmiechnięty PharrellWilliams klaszcze w dłonie spaceruje nocą po Los Angeles. Całość stanowi zapętlony 360 razy kilkuminutowy utwór. Oficjalny teledysk to skrócona wersja tej produkcji.Utwór otrzymał nominację do Oskara jako Najlepsza Piosenka Oryginalna.

Dziś czekamy na występ Pharrella Williamsa, który rozpocznie się na Main Stage o godzinie 22.00. Przypomnijcie sobie, jak wyglądały poprzednie występy artysty na koncertach na całym świecie - zajrzyjcie do naszej galerii i oglądajcie jego występ razem z nami w streamingu na Facebooku