Najnowsza zapowiedź kultowej serii trafiła do sieci w Sylwestra i zrobiła wokół siebie sporo szumu. Trzeba to powiedzieć głośno i wyraźnie, będzie się działo.

TAYLOR SWIFT I ZAYN NAGRALI PIOSENKĘ DO "CIEMNIEJSZEJ STRONY GREYA" POSŁUCHAJ >>>

Producenci filmu dokładnie wiedzą jak zachęcić widownię, przynajmniej jej damską część, do spędzenia Walentynek w kinie. W najnowszym klipie dostajemy kolejną porcję wyuzdanych scen erotycznych, pikantnych dialogów, idealnego torsu Jamiego Dornana oraz poznajemy byłe kochanki Greya.

Historia sadomasochistycznego związku Anastasii Steele i Christiana Greya w "Ciemniejszej stronie Greya" nabiera tempa i staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Koniec relacji dominujący - poddana, w tym przypadku nie oznacza prostej i przyjemnej drogi. Przeszłość Christiana zaczyna odciskać piętno na jego relacji z Anastasią. Młoda dziewczyna poznaje coraz więcej mrocznych faktów powiązanych z jego wcześniejszymi kochankami, co sprawia że ponowne odbudowanie zaufania między dwójką kochanków jest jeszcze trudniejsze.

Do premiery filmu zostały jeszcze dwa miesiące. To krótki okres czasu, chociaż po takich pikantnych zapowiedziach, my nie możemy już wysiedzieć w miejscu. Widzimy się w Walentynki w kinach?!