Tęskniliście za przygodami Archie'ego, Veroniki, Betty, Jugheada i pozostałych bohaterów Riverdale? Jeden z naszych ulubionych seriali powróci na Netlixa już 11 października – na platformie pojawią się wszystkie odcinki dobę od oficjalnej premiery w Stanach Zjednoczonych przez stację The CW. W oczekiwaniu na emisję, poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie, a także najnowszy zwiastun Riverdale 3.

Zwiastun 3. sezonu „Riverdale” ujawnia kolejne szczegóły o nowych odcinkach

Kilka tygodniu temu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź Riverdale, którą premierowo obejrzeli uczestnicy festiwalu Comic-Con. Wideo podsumowało najważniejsze wątki oraz ujawniło nowe sceny z nadchodzącego 3. sezonu serialu. Przypomnijmy, że ostatni odcinek pozostawił nas z większą ilością pytań niż odpowiedzi głównie przez aresztowanie Archie'ego. Jak wynika z teasera bohater nie pozostanie długo w więzieniu, a czwórka przyjaciół wybierze się nawet na wakacje, aby oderwać się od mrocznych wydarzeń w miasteczku.

„Riverdale”: różnice między serialem a komiksem „Archie”, na podstawie którego powstał scenariusz >>>

Wczoraj stacja The CW opublikowała zwiastun Riverdale 3, który zdradza nieco więcej o nadchodzącym sezonie. Najbardziej zaskakującą sceną w trailerze jest zdecydowanie widok Alice oraz FP po ( jak wnioskujemy z ujęć) wspólnie spędzonej nocy. Inne kardy ujawniają, że Hiram Lodge zrobi wszystko, aby zniszczyć związek jego córki Veroniki z Archie'em. Rozwinie się wątek relacji Kevina i Moose'a. Producenci postanowili również rozbudować postać Tony, dziewczyny Cheryl Blossom, która wstąpiła w szeregi Węży.

Co jeszcze czeka nas w nowej serii? Powrót Chica, który podszywał się pod syna Alice i FP. Podejrzewamy, że sporo namiesza! Poznamy także siostrę Jugheada. Zobaczcie poniżej oficjalny zwiastun 3. sezonu Riverdale!