Pamiętacie, jak jakiś czas temu pisaliśmy, że historia Magdy Miłowicz, chyba najpopularniejszej, a przynajmniej polskiej, serialowej prawniczki będzie miała ciąg dalszy? I że za dalsze losy bohaterki granej przez Joannę Brodzik po raz kolejny odpowiedzialny będzie Radosław Figura? Niestety już wtedy wiedzieliśmy, że raczej na pewno nie chodzi o format telewizyjny, a o książkę. Ale to i tak na pewno ucieszyło wtedy największych fanów Magdy M., którzy z niecierpliwością zaczęli czekać na więcej szczegółów. My zresztą też, bo nie ukrywamy, że miłosne perypetie Magdy i Piotra granego przez Pawła Małaszyńskiego przeżywaliśmy bardziej, niż swoje własne. Minął prawie rok i w końcu światło dzienne ujrzała okładka książki Magda M. Ciąg dalszy nastąpił, oczywiście autorstwa wspomnianego już Radosława Figury. To właśnie on podzielił się tą radosną nowiną na swoim Instagramie. 

Jestem dumny z tego serialu, jak diabli! Z całej ekipy, która pracowała czasem w upale, czasem w mrozie, ale zawsze z wielkim oddaniem i profesjonalizmem! Gdyby nie Wy, nie zdobylibyśmy 3 Telekamer i Hiacynta! Bez oddania Was wszystkich nie byłoby też tej książki, bo o serialu nikt już by nie pamiętał! Ale nie tylko ekipie to zawdzięczam. Także widzom i fanom! Dzięki Wam tak wtedy, jak i teraz ręce same mi szły do klawiatury! Mam nadzieję, że ta powieść nie tylko spełni wasze oczekiwania, ale je przerośnie i poniesie nas wszystkich w kolejne etapy życia Magdy Miłowicz i jej bliskich! Last but not least: @wydawnictwoznak.pl! Czuję, że Magda w Waszych rękach jest bezpieczna i zaopiekowana! Ja także! - napisał scenarzysta.

Posta z okładką, jak również kulisy jej powstawania opublikowała odtwórczyni głównej roli w serialu. I Brodzik również nie kryje emocji związanych z wyjściem książki na rynek.

11 lat temu zakończyła się telewizyjna emisja serialu "Magda M.". Magda Miłowicz i Piotr Korzecki doczekali się szczęśliwego zakończenia. Na przestrzeni czasu, który upłyną od zakończenia serialu - nieustannie pytaliście mnie o Magdę, komunikowaliście, że nadal oglądacie serial. Pytaliście, czy świat "Magdy M." jeszcze powróci? Teraz mogę z ogromną radością ogłosić Wam, że Radosław Figura (scenarzysta serialu) napisał ciąg dalszy tej historii! - napisała aktorka. 

ZOBACZ TAKŻE: Lubicie „Riverdale” i „13 powodów”? Zobaczcie „All Night” - nowy serial o nastolatkach!

Książka Magda M. Ciąg dalszy nastąpił pojawi się na rynku już 20 czerwca. Czego możemy spodziewać się w środku? Na empik.com, gdzie ruszyła już przedsprzedaż w promocyjnej cenie 32,72 zł (regularna cena to 39,90 zł) pojawiła się krótka zajawka:

Ten poranek miał być jak wiele ich wspólnych poranków. Jednocześnie uroczy i przewidywalny.

Piotr czekał, aż przyjdzie do niego pod prysznic. Wiedziała, że będzie jej wybijał botoks z głowy. Była świadoma, że są piękniejsze kobiety od niej. Ale żadna nie miała tego, co on nazywał światełkiem w oczach. Miał to być typowy dzień Magdy i Piotra. Ale nie był. Magda, zakochana, szczęśliwa i spokojna, nie przeczuwała, że już niebawem zmieni się cały jej świat, a starannie ułożone życie będzie trzeba poskładać na nowo.

Czy Magda M. poradzi sobie z nową rzeczywistością? Czy szczęście może być dane raz na zawsze?

Po dziesięciu latach od emisji popularnego serialu TVN Magda M. wraca dojrzalsza i pewniejsza siebie. Historia przedstawiona w powieści to nowe otwarcie w życiu bohaterki i jej przyjaciół.

Nie musisz znać serialu, żeby zanurzyć się w świecie Magdy M.

Co Wy na to? Przeczytacie Magda M. Ciąg dalszy nastąpił

ZOBACZ TAKŻE: To jeszcze nie koniec serialu „Druga szansa”. Fani będą zachwyceni!