Oprócz aktorstwa, drugą największą pasją Johnny'ego Deppa jest muzyka. I kiedy artysta nie pracuje aktualnie na planie kolejnego kinowego hitu, to zapewne koncertuje z zespołem Hollywood Vampires, który razem z nim tworzą Alice Cooper i Joe Perry. Początki tej tzw. supergrupy, czyli zespołu składającego się ze znanych muzyków, sięgają lat 70. Wcześniej należał do niej m.in. John Lennon! W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta po wznowieniu działalności Hollywood Vampires o tym samym tytule. Powstała w hołdzie dla muzyków rockowych, którzy zmarli w latach 70.

Już jutro warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to charyzmatyczne trio na żywo, podczas ich pierwszego koncertu w Polsce. Fani będą mieli okazję wysłuchać największych rock’n’rollowych hitów w wykonaniu Deppa, Coopera i Perry'ego. Nie zabraknie również współczesnego nurtu rapcore łączącego rap z ciężkim graniem w wykonaniu gości specjalnych. To trzeba zobaczyć! A dzięki nam, macie taką możliwość.

Mamy dla Was szybki konkurs i trzy podwójne bilety na wydarzenie, które odbędzie się na warszawskim Torwarze. Jak zdobyć jeden z nich? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej odpowiecie na jedno bardzo proste pytania. Na Wasze zgłoszenia czekamy dzisiaj do 23:59. Powodzenia!

Regulamin znajdziecie tutaj.

AKTUALIZACJA 

Miło nam ogłosić, że bilety otrzymują Małgorzata, Dorota i Ewelina z województwa mazowieckiego. Gratulacje!