Fani Przyjaciół z pewnością nie mogą narzekać na brak gadżetów związanych z serialem. W poprzedniej kolekcji Zary można było kupić koszulki z kultowymi scenami z Friendsów (np. moment, w którym Monika wkłada sobie na głowę kurczaka), w Empiku znajdziecie grę, która zawiera 600 pytań na temat serialu i sprawdza wiedzę o nim, a już za jakiś czas będziemy mogli układać klocki Lego w słynny Central Perk, czyli kawiarnię, w której regularnie spotykała się szóstka przyjaciół.

Zobacz także: Grę Monopoly „Przyjaciele” kupicie w Polsce! Znamy cenę >>>
 

Central Perk Lego, czyli serial Przyjaciele w wersji Lego. Jak będzie wyglądać zestaw i kiedy wejdzie do sprzedaży?

Chyba każdy kto ogląda Przyjaciół, choć raz chciałby mieć możliwość wypicia kawy z bohaterami serialu w słynnym Central Perku. Choć kultowa kawiarnie mieszcząca się w rzeczywistości na Lafayette w Nowym Jorku jest zamknięta na stałe, istnieje inna opcja. W dodatku swoje własne Central Perk możesz mieć u siebie w domu! A wszystko dzięki użytkownikowi o nicku Mric76, który opublikował projekt kawiarni wykonanej z klocków na portalu Lego Ideas. To strona, na której ludzie z całego świata publikują swoje pomysły na kolejne kolekcje słynnych zabawek. Mężczyzna dodał na stronę pomysł odtworzenia słynnej kawiarni z Przyjaciół. Trzeba przyznać, że jego projekt faktycznie przypomina ulubione miejsce szóstki bohaterów. Co więcej, Mric76 pomyślał nie tylko o wystroju miejsca, ale również o samych przyjaciołach. Wraz z Central Perk Lego będzie można kupić figurki Rossa (z komiksem Science Boy, który stworzył w dzieciństwie), Joey’a (który oczywiście będzie trzymać kurczaka), Phoebe (z gitarą), Moniki, Rachel, Chandlera i... Gunthera, czyli pracownika kawiarni, który podkochiwał się w bohaterce granej przez Jennifer Aniston. Warto też dodać, że postaci będą miały wiele strojów, które są odwzorowaniem ich najsłynniejszych outfitów (np. Chandler w stroju królika, albo Joey mający na sobie wszystkie ubrania swojego współlokatora). Zupełnie nie dziwi nas, że pomysł fana Przyjaciół zdobył dużą popularność w sieci i szybko zdobył 10 tysięcy zwolenników. Tym samym został zaakceptowany przez oficjalny zarząd Lego, który zadecydował, że projekt Central Perk w wersji Lego trafi do sprzedaży już 1 września! Kupicie go w cenie 319,99 zł w sklepie stacjonarnym LEGO Store w warszawskiej Galerii Mokotów lub online na stronie shop.LEGO.com. 

Zobacz także: Jesteście fanami „Przyjaciół”? Sprawdźcie, jak teraz wyglądają i czym zajmują się aktorzy, grający Waszych ulubionych bohaterów >>>