Apple zrewolucjonizował rynek smartfonów. Uznany za najsilniejszą markę na świecie przez magazyn Forbes gigant planuje stworzenie nowego modelu samochodu, a plotki, które pojawiały się już od dłuższego czasu, zdają się mieć ziarenko prawdy. Analityk Ming-Chi Kuo przewiduje, że firma w końcu jest gotowa na podjęcie ryzyka, a doświadczenie i znajomość rynku pozwolą na zawojowanie kolejnego segmentu.

Apple planuje wypuścić swój samochód

Według pracownika IT, Apple ma szansę na dokonanie kolejnego przełomu, tym razem w świecie samochodów. Nie są znane żadne szczegóły, ale prawdopodobnie premiera samochodu od Apple ma szansę nastąpić w okolicach 2023-2025 roku, czyli już za kilka lat! Tak jak w przypadku wcześniejszych urządzeń amerykańskiej marki, ma być innowacyjnym modelem, który integruje sprzęt i oprogramowanie w sposób, jakiego dotąd nie znaliśmy (i pewnie nawet o takim nie śniliśmy). 

Apple stworzył nowe emoji, które Was zachwycą! Wśród nich m.in. mango >>>

Apple prawdopodobnie już kilka lat temu prowadził wstępne prace nad swoim modelem samochodu, ale te nie zakończyły się sukcesem. W tym przypadku ma być inaczej, jednak marka milczy na ten temat. Pozostaje nam jedynie czekać na jakiekolwiek informacje w sprawie innowacyjnego samochodu od Apple'a! Co Wy na to?