Od wczoraj nie tylko amerykański show-biznes żyje oczywiście narodzinami kolejnego potomstwa Beyoncé iJaya Z. Tę informację podało już większość portali i magazynów plotkarskich, a kluczowym dowodem do tej pory było zdjęcie zrobione przez paparazzi przed jedną z prywatnych klinik w Los Angeles, na którym widać kobietę z wielkim bukietem kwiatów i dwoma balonami z napisami: Baby Girl i Baby Boy.

Choć do tej pory państwo Carter nie potwierdzili, że bliźniaki są już na świecie, jeden z członków rodziny Bey postanowił być pierwszy i podzielić się ze światem tą szczęśliwą nowiną. To ojciec wokalistki, Matthew Knowles, który napisał na swoim Twitterze: „Już tu są!”, dodając grafikę z życzeniami: Wszystkiego najlepszego dla bliźniaków! Kocham, dziadek oraz hashtagi: #Beyonce #twins #jayz #happybirthday. I trzeba przyznać, że miał ku temu idealną okazją, bo wczoraj w Sanach Zjednoczonych obchodzony był Dzień Ojca. 

W tej sytuacji możemy już chyba oficjalnie pogratulować Blue Ivy rodzeństwa. I z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcie maluchów. 


AKTUALIZACJA!

Już jest pierwsze zdjęcie bliźniaków Beyoncé! Wokalistka potwierdziła nim imiona, płeć i datę urodzenia dzieci.