Kojarzycie Halloween Horror Nights? To odbywające się już od 25 lat wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Universal Studios, dzięki któremu możemy przenieść się do świata opartego na kultowych filmach i serialach. Do tej pory odwzorowany został przerażający klimat rodem m.in. z  The Walking Death czy American Horror Story. Z kolei w tym roku odwiedzający Universal Studios w Hollywood, Universal Orlando Resort oraz Universal Studios Singapore będą mogli znaleźć się po Drugiej Stronie znanej oczywiście z serialu Stranger Things

Będzie to prawdziwa gratka dla fanów serialowego hitu Netflixa, którzy nie tylko przeniosą się do Upside Down, ale również "zwiedzą" laboratorium w Hawkins czy dom Byersów. Goście Halloween Horror Nights będą musieli uważać na Demogorgna. Serialowy potwór nie będzie miał żadnych skrupułów, by straszyć odwiedzających, dzięki czemu fani serialu na własnej skórze odczują, przez co przechodził Will Byers. 

Halloween Horror Nights rozpocznie się w piątek 14 września w Hollywood i Orlando, a w piątek 28 września w Singapurze. Na oficjalnej stronie wydarzenia można się zarejestrować, by na bieżąco otrzymywać kolejne szczegóły. To co, wybierzecie się na Drugą Stronę? 

ZOBACZ TAKŻE: „Stranger Things” to plagiat?!