Kacper Kuszewski znika z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor był obecny w rozrywkowym show Telewizji Polsat nieprzerwanie od 2017 roku. Pojawił się tam jako uczestnik. Jego imponujące metamorfozy od samego początku robiły ogromne wrażenie na jurorach i widzach. Odtwórca roli Marka Mostowiaka w ulubionej telenoweli milionów Polaków, M jak miłość, brawurowo wcielił się m.in. w Marylę Rodowicz, Robbiego Williamsa, Mieczysława Fogga i... Missy Elliott. Nikogo nie zdziwiło więc, że dotarł do ścisłego finału ósmej edycji show. W ostatnim odcinku genialnie odtworzył występ Marii Callas i wygrał program. Zgodnie z tradycją programu, swój czek o wartości 100 tysięcy złotych przekazał na cel charytatywny.

Kacper Kuszewski odchodzi z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Kacper Kuszewski zrobił tak dobre wrażenie na producentach programu, że postanowili zatrzymać go tam na dłużej. Tym sposobem pół roku po swoim spektakularnym zwycięstwie aktor ponownie pojawił się w programie, ale tym razem w roli oceniającego występy nowych uczestników. W jury zasiadał łącznie przez sześć sezonów. Jego czas w Twoja Twarz Brzmi Znajomo w końcu jednak dobiegł końca. 45-latek poinformował, że wiosenna edycja show była niestety już ostatnią z jego udziałem.

Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1 - ogłosił.

Aktor podziękował przy okazji całej ekipie programu i wiernym fanom formatu, którzy ciepło przyjęli go na stanowisku jurora.

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście! - czytamy w komunikacie na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych.

Kto zastąpi Kacpra Kuszewskiego w jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Producenci show postanowili nie trzymać widzów w niepewności i pozwolili Kacprowi Kuszewskiego od razu wyjawić nazwisko osoby,, która zastąpi go na stanowisku jurora. Okazuje się, że w krążące w mediach nieoficjalne doniesienia okazały się być prawdą. W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądzie jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej estrady, Michał Wiśniewski!

Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie! - zdradził Kuszewski.

Zobacz także:

A z Państwem zobaczę się w Polsacie jesienią, w nowym serialu „Tatuśkowie”, gdzie gram jedną z głównych ról. Mam nadzieję, że on również podbije Państwa serca. Do zobaczenia! - dodał.

Myślicie, że lider zespołu Ich Troje sprawdzi się w roli jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo?