Kiedy byliśmy dziećmi, odliczaliśmy z niecierpliwością do Bożego narodzenia. Oczekiwanie na święta umilały nam kalendarze adwentowe z czekoladkami, które teraz odeszły do lamusa. Zamiast nich na rynku pojawiło się jednak wiele opcji, m.in. kalendarze z prosecco lub te z kosmetykami. Przegląd najpiękniejszych znajdziecie TUTAJ >>>.

Kalendarze adwentowe 2018 od The Body Shop

Marka kosmetyczna The Body Shop poszła o krok dalej i stworzyła całą kolekcję kalendarzy adwentowych, które różnią się designem i zawartością, a także ceną. W ofercie znalazły się terminarze odliczające do Bożego Narodzenia oraz po raz pierwszy do Nowego Roku! Zawierają 25 elementów, a po odkryciu wszystkich niespodzianek, z puzzli tworzy się piękna grafika, ukazująca zwierzęta w ich naturalnych środowisku. Warto wspomnieć, że każdy zakup wspiera ochronę i rewitalizację lasów.

Kalendarz adwentowy z alkoholem – wybieramy najlepszy na 2018 rok >>>

Klasyczna wersja kalendarza The Body Shop zawiera 24 kosmetyki i kosztuje 349,90 zł. Znajdziecie w nim kule do kąpieli, peelingi do ciała oraz miniatury żeli pod prysznic i kremów. Wersja Deluxe, której cena wynosi 229,90, zawiera aż 4 pełnowymiarowe produkty do makijażu. Natomiast kalendarz adwentowy Ultimate to 14 kosmetyków o pełnych wymiarach, w tym olejek do ciała oraz maska na noc. Jeśli chodzi o zupełną nowość, czyli specjalną wersję Odliczanie do Nowego Roku, kosztuje ona 199,99 zł. Znajdziecie w nim 8 produktów, w tym te do makijażu, a także kula do kąpieli oraz oczyszczająca maska. W naszej galerii znajdziecie wszystkie kalendarze adwentowe The Body Shop wraz z ich zawartością!