Kilka dni temu dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Olivier Rousteing zapowiedział, że Kanye West będzie częścią najnowszej kampanii Balmain. Teraz już wiadomo, że będzie się ona składała nie tylko z sesji zdjęciowej, ale także klipu do utworu "Wolves" z najnowszej płyty Westa zatytułowanej "The Life of Pablo". 

"To jest zdecydowanie jedna z najbardziej niesamowitych kampanii, którą kiedykolwiek zrobiłem. Gdy widziałem śpiewającego Kanye'go, ruszającą się Kim, chodzących i płaczących modeli, łzy Kanye, łzy Kim - byłem pod wrażeniem, wow!" - komentuje Olivier Rousteing. 

Obok rapera w kampanii Balmain na sezon jesień-zima 2016 występuje jego żona Kim Kardashian, i ulubieni modele i modelki Oliviera: Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Jourdan Dunn, Sasha Luss, Dilone, Riley Montana, Josephine Skriver i Ysaunny Brito. Przez kilka sekund w klipie widoczna jest także Sia - oczywiście i tym razem nie pokazuje twarzy. 

"Kanye miał silną i niesamowitą wizję i mogę powiedzieć, że to wizja sztuki. Dotyczy mody, muzyki i wideo. On jest także niesamowitym projektantem, dyrektorem kreatywnym i muzykiem. Za te wszystkie rzeczy kocham go najbardziej" - wspomina dyrektor kreatywny Balmain.