Fani Kanye'ego Westa mieli wczoraj dzień dziecka. A szczególnie ci, którzy nadążają z jego aktywnością w mediach społecznościowych i wiedzą, czy znowu jest aktywny na Twitterze czy nie. 19 kwietnia Kanye wrzucił kilka Tweetów z bardzo radosną nowiną - artysta zapowiedział nowy materiał, a w zasadzie aż dwa nowe materiały. West oświadczył, że 1 czerwca ukaże się album zawierający 7 piosenek, co oznacza, że powinniśmy się spodziewać EP-ki artysty. Natomiast 7 dni później światło dzienne ujrzeć ma krążek, w którego nagraniu pomagał mu również dość dano niesłyszany Kid Cudi. Razem z Westem stworzyli kolektyw Kids See Ghost i musimy przyznać, że jesteśmy nim bardzo zaintrygowani. 

ZOBACZ TAKŻE: Kanye West pisze książkę! Znamy tytuł i temat, a internauci nie mają wątpliwości, że raper zupełnie odjechał

Ostatni, siódmy album Kanye'ego Westa The Life of Pablo ukazał się w 2016 roku. Był on bardzo długo wyczekiwany, a sam West kilkukrotnie przekładał premierę płyty, zmieniał projekt okładki i wprowadzał ostatnie poprawki. Co ostatecznie się oczywiście opłaciło, bo krążek pokrył się platyną, choć fizycznie nawet się nie ukazał - przez miesiąc był dostępny tylko w serwisie streamingowym TIDAL, a następnie pojawił się także na innych platformach. I prawdopodobnie taka sama przyszłość czeka kolejne albumy artysty, który zapowiedział, swoją drogą także na swoim Twitterowym profilu, że nie zamierza wydawać już płyt CD. Myślicie, że faktycznie wytrwa w tym postanowieniu?

ZOBACZ TAKŻE: Powstał Tinder dla fanów Kanye'ego Westa