Karolina Pisarek w ostatnich miesiącach praktycznie nie schodzi z nagłówków kolorowych magazynów i portali internetowych. Trzeba jednak przyznać, że celebrytka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w piątej edycji programu „Top Model”, regularnie dostarczała mediom powodów do pisania na swój temat. Przypomnijmy, że wiosną szerokim echem w sieci odbiły się budzące skrajne opinie występy modelki w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz wieści o jej konflikcie z jednym z jurorów show, Michałem Wiśniewskim.

Następnie Pisarek przez kolejne tygodnia ze szczegółami relacjonowała przed kamerami „Dzień Dobry TVN” przygotowania do swojego bajkowego ślubu z Rogerem Sallą. Choć huczna ceremonia miała miejsce na początku czerwca, to temat wesela przewijał się na łamach tabloidów i serwisów plotkarskich jeszcze niemal przez całe wakacje. Wszystko za sprawą wylewnych wywiadów, w których Pisarek ujawniła chociażby wysokość najdroższych ślubnych „kopert”.

Karolina Pisarek kończy 25 lat

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie o Karolinie Pisarek będzie wciąż głośno. Ambitna celebrytka przyjęła bowiem propozycję Telewizji Polsat i dołączyła do ekipy 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Jak przystało na parę ze świecznika, modelka i jej świeżo upieczony mąż pozostają również w stałym kontakcie z fanami i fankami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani niezmiennie dzielą się tam najważniejszymi momentami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. 16 sierpnia obowiązkowo odnotowali więc w social mediach fakt, że Karolina obchodzi swoje urodziny. Młody biznesmen już z samego rana przypomniał o tym stale powiększającemu się gronu swoich obserwatorów na Instagramie.

Dzisiaj kobieta moich marzeń obchodzi 25. urodziny - tak Roger Salla rozpoczął życzenia dla swojej żony.

Miłości życzę Ci wszystkiego co najlepsze, żebyś dalej spełniała wszystkie swoje marzenia, żebyś dalej walczyła o swoje, żebyś dalej była tak cudowną, kochającą żoną, żeby Ci nigdy nie zniknął ten przepiękny uśmiech z twarzy (jak na zdjęciu)! Jesteś dla mnie wielka motywacją i kocham Cię najbardziej na świecie i dziękuje, że Cię mam. HAPPY BIRTHDAY MY EVERYTHING - czytamy w dalszej części wpisu.

Co ciekawe, na końcu instagramowych życzeń Rogera dla Karoliny znalazł się dość tajemniczy dopisek.

PS. Dziękuję, że stoisz za mną murem i pomagasz mi spełniać moje marzenia (you know what I mean) - dodał.

Zobacz także:

Karolina Pisarek dziękuje Rogerowi Salli za urodzinowe życzenia

Jak można się było spodziewać, solenizantka szybko odpowiedziała na życzenia od swojego męża. Modelka udostępniła urodzinowy post Rogera na instastory i opatrzyła go podpisem: „najlepsze życzenia ever”. Dodatkowo zostawiła pod wpisem wymowny komentarz, w którym zdradziła swoją reakcję na słowa wybranka. Okazuje się, że życzenia od ukochanego wzruszyły ją do łez.

Popłakałam się. Dziękuję. Kocham Cię - napisała.

Dołączamy się do życzeń!