Kilkanaście dni po finale 5. edycji Top Model podpisała kontrakt z agencją Avant Models i wyjechała do Los Angeles na bootcamp z innymi modelkami.

KAROLINA PISAREK PODPISAŁA KONTRAKT Z AGENCJĄ AVANT MODELS >>>

Tuż przed samym wyjazdem Karoliny na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych ukazała się kolejna jej sesja. Tym razem wzięła udział w kampanii reklamowej polskiej marki La Mania należącej do Joanny Przetakiewicz.

ZOBACZ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ KAROLINY PISAREK DLA MARKI LA MANIA >>>

Jednak cały czas czekamy na sesję ślubną marki Apart, w której Karolina wzięła udział u boku innego finalisty Jakoba Kosela. Zdjęcia z backstage'u wywołały wśród was ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego. Karolina i Jakob na tych zdjęciach wyglądają jak idealna para.

KAROLINA PISAREK I JAKOB KOSEL DLA MARKI APART >>>

Tymczasem ukazała się kolejna sesja zdjęciowa z udziałem Karoliny Pisarek. Modelka stanęła przed obiektywem Dominiki Jarczyńskiej. 

"Zazwyczaj przedstawiam kobiety jako silne, waleczne i znające swoją wartość. Nie chciałam przedstawiać Karoliny w cukierkowy i uroczy sposób. Lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę - chciałam spróbować czegoś nowego" - o inspiracjach do sesji opowiada Dominika Jarczyńska.

Sesję stylizował Wojciech Szymański, za makijaż odpowiedzialna jest Kasia Gross, a za fryzury Edyta Kordzi. Paznokcie wykonała Olga Pankiewicz. Za oświetlenie odpowiedzialny był Krystian Chrzanowski.

ZOBACZ NAJNOWSZĄ SESJĘ KAROLINY PISAREK >>>