Kasia Bujakiewicz to jedna z tych aktorek, które niechętnie dzielą się swoją prywatnością ze światem zewnętrznym, a już przede wszystkim - ze światem mediów. Mimo to, aktorka aktywnie prowadzi swoje social media, w których regularnie pokazuje jak wygląda jej praca, np. na planie seriali, czy za teatralnymi kulisami.

Właśnie dlatego, ogromnym zaskoczeniem było to, że swoim cichym i potajemnym ślubem pochwaliła się na Instagramie. 45-letnia aktorka wyszła za mąż w ubiegłą sobotę, 12 marca. Jej wybrankiem jest Piotr Maruszewski - sportowiec i trener, a do tego specjalista od marketingu. Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski, choć dopiero teraz zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu, to w szczęśliwym związku żyją już od 10 lat, a od 8 wspólnie wychowują swoją córeczkę Olę.

ZOBACZ TAKŻE: Cztery urodowe triki, które ukryją fakt, że nie spałaś przez cały weekend

Pod wyjątkowym zdjęciem młoda para zebrała setki gratulacji i życzeń, ale i tak to suknia wybrana przez Bujakiewicz zrobiła największą furorę. Aktorka okazała się nie być tradycjonalistką, ponieważ na własny ślub ubrała się w… czarną elegancką sukienkę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć młodej parze szczęścia na nowej drodze życia!