Kasia Sawczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Znamy ją głównie z seriali, m.in. Barwy szczęścia czy Belfer, ale Sawczuk pracowała też jako modelka i wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Wielu chwali jej talenty, media chętnie o nich mówią, ale równie chętnie skupiają się na kolejnych partnerach Kasi.

Młoda aktorka ponownie pochwaliła się nowym chłopakiem. O kogo chodzi? Otóż sympatią Kasi jest Mattia Rosiński - wokalista zespołu BeMy, który zajął drugie miejsce w jednej z edycji telewizyjnego show Must Be The Music - Tylko muzyka. Rosiński to chłopak o polskich korzeniach, który urodził i wychował się we Francji. Na studia natomiast postanowił udać się do Anglii. Teraz spełnia się muzycznie, śpiewając w zespole, który stworzył wraz ze swoim bratem jeszcze będąc dzieckiem.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian w tym kolorze włosów jest nie do poznania!

Nie dziwi nas jednak fakt, że chłopak Kasi należy do świata show biznesu, ponieważ aktorka wyraźnie gustuje w mężczyznach obracających się w medialnej rzeczywistości. Do jej sławnych (byłych) partnerów należą m.in. Antek Królikowski, Nikodem Rozbicki, czy tancerz - Jacek Jeschke.

Ważne jest jednak to, co dzieje się tu i teraz, a nowa para jest podobno szaleńczo w sobie zakochana. Są nierozłączni i ewidentnie dobrze się razem bawią. Może nareszcie (po tylu miłosnych rozczarowaniach) Kasia Sawczuk znalazła swojego księcia z bajki? Tego jej życzymy!