Ta wiadomość zelektryzowała media społecznościowe, a piękne zdjęcie ciężarnej Kasi Struss całkowicie zdominowały media społecznościowe w miniony weekend. I trudno się dziwić – na opublikowanym na swoim Instagramie ujęciu topmodelka z wyraźnie zarysowanym ciążowym brzuszkiem (i miną mówiącą wszystko) wygląda kwitnąco. Przyszły tata całuje brzuch partnerki, a zdjęcie opatrzone jest komentarzem pure bliss.

ZOBACZ TAKŻE: Hilary Duff jest w ciąży. Znamy płeć dziecka! >>>

Kasia Struss jest w ciąży

Nic dziwnego, że topmodelka zdecydowała się na kolejny etap w życiu i sprawdzenie się w całkiem innej, niż dotychczas roli. Mając na koncie ogromny sukces w modelingu (Struss może się pochwalić współpracą z takimi markami, jak choćby Victoria’s Secret, Alexander McQueen, Isabel Marant, Balmain czy Dior) przyszedł czas na realizację (i stabilizację) w życiu prywatnym. W jednym z ostatnich, z rzadka udzielanych wywiadów przyznała, że związek, w którym pozostaje, był miłością od pierwszego wejrzenia, dając tym samym do zrozumienia, że powiększenie rodziny było naturalną koleją rzeczy.

Kim jest partner Kasi Struss?

W moim przypadku to była miłość od pierwszego spojrzenia. I tylko tyle. Wiedziałam, że to ten mężczyzna. Był spoza mojej branży i spoza mojej grupy znajomych. I to było strasznie fajne, bo ja musiałam poznać jego przyjaciół, on moich. Potem te grupy się połączyły. Tak buduje się zdrowy związek. -wyznała magazynowi Viva modelka.

Wiadomość o zbliżającym się macierzyństwie z ogromnym entuzjazmem podchwyciła sama branża, a modelka zebrała gratulacje od znanych koleżanek, m.in. Joan Smalls, Marthy Hunt, czy Jacqueline Jablonski. W sumie zgromadziła pod swoim postem prawie 10 tysięcy komentarzy. Póki co nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko Kasi Struss, ani kiedy pojawi się na świecie – trzymamy rękę na pulsie i składamy Kasi Struss wielkie gratulacje!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Pietrucha pokazała pierwsze zdjęcie dziecka! I zdradziła piękne imię >>>