Kasia Szklarczyk zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Piękna 24-latka podbiła serca jurorów oraz widzów swoim miłym usposobieniem oraz talentem do modelingu. Wygrana w programie TVN zapewniła jej m.in. kontrakt z agencją Division, okładkę magazynu „Glamour” oraz kontrakt na kampanię reklamową z marką Apart. Od tamtej pory Kasia jest znaną osobowością w polskim show-biznesie. Zainteresowanie wzbudza również jej życie prywatne. 

Kasia Szklarczyk ma nowego chłopaka! To znany raper

Kasia Szklarczyk rok temu rozstała się z Patrykiem Grudowiczem, zwycięzcą 6. edycji „Top Model”. Parę okrzyknięto najpiękniejszą parą w polskich show-biznesie, a fani bardzo im kibicowali. Kasia i Patryk byli razem ponad rok (nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczął się ich związek, ponieważ finaliści „Top Model” przez jakiś czas ukrywali swoją relację z obawy przed komentarzami, że robią coś pod publikę). Zakończyli swój związek z klasą – Patryk napisał wówczas na Instagramie wzruszający post: „Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuję”. 

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” są parą! Potwierdzili to w bardzo romantyczny sposób >>>

Od momentu rozstania Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza nie było wiadomo wiele na temat prywatnego życia zwyciężczyni „Top Model”. Aż do dzisiaj! Modelka opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie z pomostu przy zachodzie słońca, na którym całuje mężczyznę. Podpisała je: „Świat nabiera barw, radość wypełnia serce, z Tobą przez życie iść, w końcu znalazłam swoje miejsce”. Kasia Szklarczyk jest więc bardzo zakochana! Kim jest jej nowy chłopak? Na szczęście gwiazda oznaczyła swojego wybranka. To Marcin Ostrowski, polski raper, który działa pod pseudonimem Ostry. Jest członkiem zespołu Bezimienni, którego numery na YouTubie mają kilka milionów wyświetleń! Między nim a Kasią jest 13 lat różnicy. Marcin również opublikował to smao zdjęcie co jego dziewczyna i dodał opis: „Oczy zmruż i się wtul jesteś pod moją opieką, Znowu gwiazdy dzisiaj świecą schowaj strach pod powieką”. Zajrzyjcie do naszej galerii powyżej i zobaczcie, jak wygląda nowy chłopak Kasi Szklarczyk!