To dla niej dobry czas. Od momentu kiedy Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję Top Model jej kariera z miesiąca na miesiąc nabiera tempa. Do tej pory modelka współpracowała raczej z mniejszymi markami, pojawiała się na wybiegach pokazów polskich projektantów, a na swoim koncie ma także okładkę magazynu Glamour, jedną z nagród zdobytych w programie. Teraz do swojego portfolio dorzuciła pierwszą tak dużą kampanię reklamową w swojej karierze – pojawiła się na zdjęciach wizerunkowych marki Apart.

Top Model 8: Rozpoczynają się castingi do programu! TVN zapowiada powrót show na jesień 2019
 

Kasia Szklarczyk i Kasia Sokołowska gwiazdami najnowszej kampanii Apart na lato 2019

Już w czasie trwania show TVN Kasia Szklarczyk miała okazję pozować dla Apartu, czy to w ramach zadania czy na potrzeby walentynkowej sesji. Niedawno modelka ponownie wróciła na plan zdjęciowy, gdzie dla polskiej marki biżuteryjnej stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki. I jak się okazuje, to nie jedyna osoba, którą Kasia poznała dzięki Top Model 7 i która poleciała z nią na gorącą Lanzarotę, by zrealizować kampanię Apart na lato 2019. 23-latka pojawia się w niej z jurorką programu, reżyserką pokazów mody i jedną z najbardziej stylowych Polek, Kasią Sokołowską, która od kilku sezonów jest ambasadorką marki.

Angaż obu pań to najlepszy dowód na to, że biżuteria Apart nie ma wieku i każda z nas może w ofercie marki znaleźć coś dla siebie. W końcu te dwie Kasie dzieli życiowe i zawodowe doświadczenie, styl i osobowość. Tak więc w kampanii Sokołowska wciela się w rolę kobiety dojrzałej, świadomej i eleganckiej, podczas gdy Szklarczyk emanuje radością i energią młodej dziewczyny. Te dwa oblicza kobiety mają pokazać, że nigdy nie jest za późno (i zawsze jest na to dobry moment!), by zabawić się swoim wizerunkiem, żonglować nim i podkreślać swoją osobowość, wyrażać ją na wiele sposobów. Na przykład za pomocą biżuterii. A tę najlepiej, jeżeli zobaczycie na zdjęciach w naszej galerii.

Zobacz także: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” opowiadają o początkach swojego związku w DDTVN! Jak się poznali?