Kasia Tusk od lat słynie ze swojego świetnego stylu, będąc inspiracją dla tysięcy dziewczyn w Polsce. Nic dziwnego, autorka bloga Make Life Easier wierna jest klasyce, dzięki czemu jej stylizacje są nie tylko eleganckie, ale i sprawdzają się niemal w każdej sytuacji (nie sposób zaliczyć modową wpadkę). W szafie influencerki znajdziecie więc m.in. beżowe trencze, proste jeansy (w czarnym, białym lub niebieskim kolorze), marynarki – tweedowe oraz oversize, a także ultramodne ostatnio pulowery w granatowo-białe paski (ulubione swetry Francuzek). Ostatnio także Kasia Tusk przypomniała nam o innym klasyku, który nie mógłby być bardziej praktyczny – i na Instagramie opublikowała zdjęcie w czarnych rajstopach (i właśnie swetrze). Kasia Tusk postawiła na rajstopy polskiej marki Fiore. I wyjaśniła, dlaczego wybrała właśnie je. Zdradziła także, jaki konkretnie model ma na sobie. 

Kasia Tusk w czarnych rajstopach Fiore 

Dlaczego warto kupić akurat model, który pokazuje? – influencerka zapytała w poście, ujawniając, że ma na sobie rajstopy Eccola. Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, rajstopy są bardzo wygodne w noszeniu i trwałe (choć tego nie widać, palce zostały specjalnie wzmocnione). Po drugie, są przyjazne środowisku, bo zrobione z użyciem innowacyjnego, certyfikowanego poliamidu Amni Soul Eco, który podlega szybkiemu rozkładowi beztlenowemu („znika z naszej planety już w 3 lata” – dodaje Kasia) i nie wymaga zużycia dużej ilości wody podczas produkcji. Po trzecie, każda z nas znajdzie coś dla siebie, bo rajstopy Eccola marki Fiore dostępne są w każdym rozmiarze – także tych większych. W dwóch grubościach do wyboru – 50DEN i 20 DEN. No i wyglądają świetnie! Najlepiej zresztą zobaczcie same: 

Jest jeszcze jeden powód, dla którego Kasia Tusk sięgnęła właśnie po rajstopy Fiore. W związku z inwazją Rosji na Ukrainę, marka postanowiła przekazać swój dochód z kilku dni Polskiej Akcji Humanitarnej, która działa na rzecz m.in. ukraińskich kobiet. Jak zapewnia influencerka, na tym jednak pomoc Fiore się nie skończy, bo planowane są długotrwałe działania, o których więcej dowiemy się już wkrótce. Warto więc śledzić, co dzieje się nie tylko na Instagramie @makelifeeasier, ale i samej marki. Zajrzyjcie na profil @fiore.femmes. Warto! 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.