Kasia Tusk należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej stylowych influencerek w Polsce. Na swoim blogu, jak również w mediach społecznościowych porusza takie tematy jak moda, uroda czy szeroko rozumiany lifestyle. Nieco rzadziej wypowiada się na temat życia prywatnego czy rodziny. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się informacje, według których gwiazda internetu, a prywatnie córka Donalda Tuska jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka ze Stanisławem Cudnym. Kasia Tusk potwierdziła te doniesienia „dopiero” w czerwcu 2021 roku. Natomiast w ubiegłym tygodniu Super Express poinformował, że maleństwo jest już na świecie. Kasia Tusk urodziła dziewczynkę czy chłopca? Wiemy!

Kasia Tusk urodziła – płeć i imię dziecka

Kasia Tusk urodziła, o czym w ubiegłym tygodniu poinformował Super Express. Informacje na temat zostały ujawnione przez osobę z bliskiego otoczenia influencerki oraz jej męża – Stanisława Cudnego. Według niej, Kasia Tusk urodziła dziewczynkę, a poród przebiegł bez komplikacji. Nieznane jest natomiast imię dziecka. Informacje na ten temat poznamy prawdopodobnie w przyszłości. To samo dotyczy pierwszego zdjęcia maleństwa. 

„To dziewczynka. Wszystko dobrze się udało” – ujawnił informator / informatorka portalu Super Express.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie córki, a tym samym potwierdziła, że została mamą po raz drugi

Kilka dni po publikacji wspomnianego już artykułu Kasia Tusk potwierdziła, że została mamą po raz drugi. Autorka bloga Make Life Easier opublikowała zdjęcie na Instagram Stories, na którym pozuje wraz z córeczką. Zostało ono wykonane w pięknym mieszkaniu influencerki oraz jej męża. Prawdopodobnie podczas pracy – obok Kasi Tusk oraz małej dziewczynki, która leży na jej kolanach, widać bowiem aparat fotograficzny. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii