"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z ulubionych programów widzów Telewizji Polsat. Polska wersja popularnego w wielu krajach formatu doczekała się już trzynastu edycji. W ciągu siedmiu lat od premiery pierwszego odcinka przez scenę przewinęła się więcej niż setka uczestników, którzy zaprezentowali nam już przeszło tysiąc metamorfoz! Wkrótce będzie ich zresztą jeszcze więcej, bowiem na wiosnę 2021 roku planowana jest premiera najnowszego, czternastego sezonu.

ZOBACZ TEŻ: Twoja Twarz brzmi Znajomo 14 - wiemy, kto wystąpi! Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji show

Kasia Skrzynecka wymienia najlepsze występy w historii TTBZ

O najwybitniejsze metamorfozy ze wszystkich sezonów programu zapytaliśmy Katarzynę Skrzynecką.

- Takie występy, które najgłębiej zapadły w moje serce, to na pewno w drugiej edycji Marek Kaliszuk w roli Marii Callas, Filip Lato roli Czesława Niemiena, Mateusz Ziółko w roli Zbigniewa Wodeckiego, znakomity Czadoman jako Krzysztof Cugowski, fantastyczna Kasia Cerekwicka jako Mariah Carey... Ojej tyle było pięknych występów, że powinnam teraz wymienić kolejnych dziesięć - powiedziała.

Zwyciężczyni pierwszego sezonu show, która następnie na stałe dołączyła do składu jury, miała niemały problem z wyborem tylko kilku faworytów.

Ach, Stefano Terrazzino w roli Cesarii Evorii, coś pięknego, łzy nam leciały ciurkiem ze wzruszenia. Dużo było takich rzeczywiście przepięknych rzeczy. Joasia Liszowska miała kilka znakomitych występów, Kasia Dąbrowska, Kasia Glinka w roli Catherine Zeta-Jones, przepięknie śpiewająca i rewelacyjnie tańcząca w bardzo trudnym numerze z musicalu "Chicago". To na pewno kultowe występy - dodała.

Kasia Skrzynecka nie omieszkała wymienić także swojego kolegi z jury, Kacpra Kuszewskiego, który został jurorem po zwycięstwie w ósmej edycji show.

- Kilka wybitnych występów Kacpra Kuszewskiego: w roli Mieczysława Fogga, roli Missy Elliott. Właściwie każdy występ Kacpra był rewelacyjny i ogromnie się cieszę, że Kacper teraz towarzyszy nam w jury - wyznała.

Zobacz ulubione występy Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w naszej GALERII.

Przypomnijmy, że już dziś o godz. 20:00 w Polsacie rozpocznie się emisja świątecznego odcinka specjalnego. Jego laureat przekaże aż 100 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Polsat.

CZYTAJ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - sprawdź, kto wystąpi w świątecznym odcinku specjalnym dla Fundacji Polsat