Katarzyna Szklarczyk to jedna z finalistek Top Model 7. O zwycięstwo w Top Model 2018 powalczy z Hubertem Gromadzkim oraz Anią Markowską. I gdyby wziąć pod uwagę jej osiągnięcia w programie oraz pochwały, jakie usłyszała od jury, zwycięstwo miałaby w garści. Podczas sesji w mieszkaniu Marcina Tyszki, gdy fotograf wykonywał zdjęcia uczestnikom przed ich wyjazdem na fashion week do Los Angeles, juror przyznał, że dostrzegł ogromną metamorfozę Kasi. Czy dostrzegli ją również widzowie, którzy mają ostateczny głos w decyzji, kto zostanie wielkim wygranym Top Model 7? O tym przekonamy się już dziś wieczorem. A tymczasem warto bliżej zapoznać się osobą Kasi, bo może właśnie piszemy o kolejnej polskiej Top Model! 

Anna Markowska - wszystko, co powinniście wiedzieć o finalistce Top Model 7 >>>

Katarzyna Szklarczyk - finalistka Top Model 2018: wiek, wzrost, wymiary

Katarzyna Szklarczyk ma 22 lata i pochodzi z Bukowna, a w aktualnie mieszka w Warszawie. Kasia kończyła Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej, gdzie studiowała  architekturę wnętrz. Kasia ma 180 cm wzrostu, a jej wymiary to: 87/64/90. Kasia Szklarczyk ma dwie siostry, młodszą 20-letnią i starszą, 25-letnią. Jedną z nich mogliśmy poznać w programie, kiedy pojawiła się w jednym z odcinków i razem z Kasią wzięła udział w specjalnym pokazie mody pod okiem jurorów i gościa specjalnego, Joanny Przetakiewicz. Dwie największe pasje Kasi to sport oraz plastyka. Zajmuje się decoupage'em. Ale w wolnych chwilach realizuje się charytatywnie i wyprowadza na spacery psy z pobliskiego schroniska. Co ją zachwyca? Ja sama przyznaje -piękno natury. Jej idolką i wzorem do naśladowania jest Martyna Wojciechowska. „Pani Martyna całe życie udowadnia, że niemożliwe nie istnieje" - mówi Kasia. Czy jest coś, co ją denerwuje? Tak, to zarozumiałość u innych osób. Kasia bynajmniej nie jest taką osobą, co bez wątpienia można było dostrzec w programie. Chciałaby kiedyś realizować się w modelingu, ewentualnie w telewizji. Modelki, które ceni, to Kate Moss, Adriana Lima oraz Alessandra Ambrosio. Jeśli nie jesteście przekonani, czy Kasię stać na to, żeby zrobić karierę na miarę tych top modelek, przypomnijcie sobie jej zdjęcie z programu, w którym zapozowała jako twarz marki Guess. Ten kadr mógłby pochodzić z nowej kampanii brandu! 

Top Model 2018: najlepsze momenty Top Model 7 >>>

Kasia Szklarczyk z Top Model 7: Instagram

Kasia Szklarczyk, podobnie jak pozostali uczestnicy i finaliści Top Model 7, jest aktywna na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 220 tysięcy osób, a po dzisiejszym wielkim finale Top Model 2018 na pewno ta liczba będzie nieustannie rosnąć. Kasia chętnie publikuje zdjęcia ze swoich podróży, ze znajomymi, a także efekty jej udziału w programie. Jeżeli jeszcze nie macie profilu Kasi wśród obserwowanych, pora to zmienić! 

Top Model 2018: FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek Top Model 7? Kto zagra na żywo? Oto wszystko, co musicie wiedzieć! >>>