Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać tej dwójki. Grali w wielu polskich filmach i serialach, co przyniosło im ogromną popularność. Jednak fanki oraz fani interesują się nie tylko ich poczynaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym. Kilka lat temu okazało się, że łączy ich głębsze uczucie. Natomiast w 2019 roku powitali pierwsze – wspólne dziecko. Aktorka urodziła dziewczynkę, która otrzymała imię Helena. Ostatnio znów zrobiło się o nich głośno. W mediach show-biznesowych pojawiły się doniesienia, według których Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Tym razem gwiazda takich produkcji jak „Botoks", „Pętla" czy „Lekarze" nie pozostała obojętna na plotki.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się? Aktorka skomentowała plotki

Według kilku taboidów, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przechodzą kryzys w związku, a nawet że się rozstali. Świadczyć ma o tym m.in. fakt, że gwiazdy od pewnego czasu nie pojawiają się razem na imprezach branżowych. Redakcja serwisu „Pudelek” postanowiła zweryfikować te informacje. Jak dowiadujemy się z opublikowanego dziś artykułu, poprosiła główną zainteresowaną całą sprawą o komentarz. Udzielona przez Katarzynę Warnkę odpowiedź była krótka, ale dosadna. Głupoty – napisała. 

Kolejne pytanie dotyczyło reakcji aktorki na komentarz, który jeden z fanów zostawił pod zdjęciem na jej profilu na Instagramie. Czy to prawda, że pani i pan Stramowski macie kryzys? – brzmi polubiona przez nią wypowiedź. Wszystko wskazuje jednak na to, że Katarzyna Warnke nie przywiązała zbyt dużej wagi do sposobu, w jaki zareagowała na te słowa. Redakcji „Pudelka” odesłała bowiem emoji z całusem. 

Wypowiedź Katarzyny Warnke nie pozostawia jednak wątpliwości, że między nią a Piotrem Stramowskim wszystko jest w porządku. Fanki oraz fani mogą więc odetchnąć z ulgą. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – historia związku 

Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spotkali się po raz pierwszy w 2014 roku, a konkretnie na planie „W spirali”. To była miłość od pierwszego wejrzenia. 30 lipca 2016 roku wzięli sekretny ślub. Towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Kilka lat później zostali rodzicami wspomnianej już Heleny. W wywiadach, których dość chętnie udzielają, regularnie przyznają, że tworzą całkiem zgrane małżeństwo. W naszej galerii możecie zobaczyć ich wspólne zdjęcia.