Rodzina królewska nie daje o sobie zapomnieć ani na chwilę. Podczas gdy data ślubu Megan Markle i Księcia Harry’ego znana jest od dawna i nie pozostaje nic innego, niż cierpliwie jej wyczekiwać, kwestia powiększenia się rodziny królewskiej ze strony księcia Williama to duża niewiadoma, która rozpala wyobraźnię nawet bardziej. 

ZOBACZ TAKŻE: H&M sprzedaje suknię ślubną Kate Middleton za 799 zł! >>>

Kiedy urodzi się trzecie dziecko Kate Middleton? Wiadomo, że nastąpi to pod koniec bieżącego miesiąca; choć Pałac Kensington nie potwierdził tych informacji, za najbardziej prawdopodobną datę uznaje się 23 kwietnia. Za to jeśli chodzi o płeć maleństwa, podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż, książęca para także i tym razem postanowiła dać się zaskoczyć.

Co wiadomo na pewno? Że szpital St. Mary’s w Londynie – ten sam, w którym na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte, jest w pełnej gotowości. Rodzice będą mieli do dyspozycji całe skrzydło Lindo Wing wynajęte na wyłączność oraz zespół 20 specjalistów z neonatologiem i ginekologiem czuwającymi przed laty nad ich starszymi pociechami.

Także przestrzeń przed szpitalem jest zabezpieczona - parking częściowo wyłączono z publicznego użytku, a przed budynkiem ustawiono barierki, za którymi stanie tłum witających dziecko rodaków.

W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, niż po prostu cierpliwie czekać. A jak Brytyjczycy radzą sobie z napięciem? Prześcigają się w zakładach dotyczących płci maleństwa i tego, jakie otrzyma imię. Jeśli wierzyć prasie, większość obstawia, że księżna Kate urodzi kolejną córkę, której nadane zostanie jedno z najpopularniejszych w tej chwili imion żeńskich w Wielkiej Brytanii, czyli Alice.

Pozostaje jeszcze jedno pytanie: czy księżnej Kate uda się wziąć udział w ceremonii zaślubin Meghan Markle i księcia Harry’ego?

ZOBACZ TAKŻE: Ten ulubiony kosmetyk Kate Middleton sprzedaje się co 20 sekund >>>