W styczniu pojawiły się plotki na temat rzekomej – czwartej ciąży Kate Middleton. Świat (a konkretniej fani brytyjskiej rodziny królewskiej) wstrzymał na chwilę oddech, jednak do tego czasu nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Najprawdopodobniej więc pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego będzie jedynym royal baby, które przyjdzie na świat w 2019 roku – przypomnijmy, że poród Meghan Markle odbędzie się już za kilka tygodni. Nie znaczy to natomiast, że Kate Middleton i książę William nie planują czwartego dziecka w nieco dalszej przyszłości!

Wszystko, co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: Poród, tytuł książęcy, rodzice chrzestni i nie tylko! >>>

Czy Kate Middleton i książę William planują czwarte dziecko?

Na początku marca Kate Middleton i książę William odwiedzili Irlandię Północną. Podczas jednej z rozmów z tłumami fanów rodziny królewskiej, zgromadzonymi w miejscowości Ballymena , księżnej Cambridge został przedstawiony pięciomiesięczny James Barrow oraz jego tata – Alan. Jak się okazuje, Kate Middleton, podczas rozmowy z ojcem chłopca przyznała, że trochę się zamyśliła, do tego czuje się nieco roztargniona, a to wszystko ze względu na małego Jamesa. Alan miał zapytać Kate Middleton wprost: Dziecko numer cztery? Na co księżna odpowiedziała: Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony. Całą sytuację na swoim Twitterze opisał królewski reporter, towarzyszący Kate i Williamowi podczas podróży - Robert Jobson. Jego sławny już na cały świat post znajdziecie TUTAJ.

Rozmowa księżnej Kate z ojcem małego chłopca wyraźnie wskazuje na to, że zarówno ona, jak i książę William nie planują czwartego dziecka. Jednak według źródła australijskiego New Idea, Kate Middleton chciałaby powiększyć swoją rodzinę, ale dopiero w 2020 roku. Wszystko ze względu na niesamowitą więź, która wytworzyła się między dwójką jej starszych dzieci – księciem George’m i księżniczką Charlotte. Księżna Kate pragnie bowiem, żeby również książę Louis miał towarzystwo w zbliżonym wieku – najlepiej młodszą siostrę.

Nie uwierzycie, jak książę George nazwał Kate Middleton. Księżna raczej nie jest zachwycona >>>

Musimy przyznać, że bardzo chciałybyśmy, aby na dworze królewskim pojawiło się czwarte dziecko księżnej i księcia Cambridge. Jednak Kate Middleton jest dla nas bardziej wiarygodna, niż „zaprzyjaźnione z rodziną królewską źródło”. Pozostaje nam więc nic innego, jak pogodzić się z tym, że (przynajmniej na razie) książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis nie będą mieli kolejnego brata lub siostry i czekać na narodziny baby Sussex – pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego.  

Jest nowy portret rodziny królewskiej! Zgodzicie się, że royal family wygląda jak zwykła, kochająca się rodzina? >>>

Zobacz także: