Wiele osób uważało, że Kate Middleton i książę William tworzą naprawdę szczęśliwe małżeństwo. Uchodzili za wzór godny naśladowania. Zmieniło się to, gdy brytyjskie media poinformowały o romansie wnuka królowej Elżbiety II. Książę William miał zdradzić żonę z jej dobrą przyjaciółką - Rose Hanbury. Wtedy dowiedzieliśmy się, że małżonkowie przechodzą kryzys. I to kolejny odkąd stali się parą. Ogromnym zaskoczeniem okazał się również fakt, że książę Karol próbował odwieść swojego syna od zawarcia małżeństwa z Kate Middleton. Zupełnie inne podejście do całej sprawy ma królowa Elżbieta II, która nie chce wyrazić zgody na ewentualny rozwód księżnej Kate i księcia Williama.

Kate Middleton i książę William rozwiodą się? Królowa Elżbieta II nie zgadza się na zakończenie małżeństwa księżnej i księcia Cambridge!

Na początku tygodnia pisałyśmy o tym, że Kate Middleton zabrała dzieci (księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa) i wyprowadziła się z Pałacu. Księżna Cambridge zatrzymała się w rodzinnym domu, aby jej mąż poczuł pustkę, zatęsknił za nią i dziećmi, a finalnie zrozumiał, że są dla siebie stworzeni. Więcej przeczytacie TUTAJ. Najnowsze doniesienia z Wielkiej Brytanii sugerują jednak coś innego. Informator portalu Express zdradził, że Kate Middleton planuje zakończyć małżeństwo. Okazuje się, że rozwód może nie dojść do skutku, ale nie ze względu na relacje księżnej i księcia Cambridge, tylko na decyzję Królowej Elżbiety II, która podobno ma dość rozstań w royal family. Musiała zaakceptować między innymi głośny rozwód swojej siostry - księżniczki Małgorzaty z Antony’m Armstrongiem-Jonesem. Pamiętajmy, że Królowa Elżbieta II jest również głową Kościoła w Wielkiej Brytanii, przez co z reguły jest przeciwna jakimkolwiek rozwodom. Dodatkowo, Królowa Elżbieta II uważa, że księżna Kate i książę William są dla siebie stworzeni. Właśnie dlatego zrobi wszystko, aby uratować ich małżeństwo.

Królowa Elżbieta II złamie protokół! I będzie to naprawdę piękny gest >>>