Powiedzieć, że Kate Middleton jest zaprawiona w roli mamy to mało. Zdjęcia przedstawiające księżną w towarzystwie swoich pociech są żywym dowodem na to, że 36-lenia Brytyjka naprawdę spełnia się tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. W kwietniu br. Kate powitała na świecie swoje trzecie dziecko - książę Louis, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte, jest piąty w kolejce do tronu.

ZOBACZ TAKŻE: Kate Middleton pokazała się w sukience z Zary, która kosztuje niecałe 200 zł! >>>

Z tej okazji, a także w geście zwiększenia świadomości społecznej w sprawach zdrowia najmłodszych obywateli (księżna jest patronką jednego z brytyjskich hospicjów dziecięcych) księżna wystosowała otwarty list podsumowujący jej macierzyńskie doświadczenia. Co najbardziej wzrusza ją w byciu mamą? jak sama wskazuje, chodzi o proste rzeczy i docenienie zwykłych, codziennych chwil, których wartość i niezwykłość polega na tym, że dzielimy je z najbliższymi.

Wspólne spędzanie czasu jest dla mnie największą wartością i moim głównym priorytetem jako mamy.

Księżna podkreśliła też ogromnie ważną rolę hospicjów w życiu ciężko chorych małych pacjentów mi ich rodzin, jako miejsc, które dają nadzieję i pozwalają zmierzyć się z trudną do zaakceptowania rzeczywistością naznaczoną nieuleczalną chorobą. Zgodzicie się, że ogromna sympatia, jaka Brytyjczycy (i nie tylko) darzą Kate w dużej mierze wynika z tego, że mimo piastowanego urzędu pozostaje ona jedną z  mocniej odsadzonych w rzeczywistości i twardo stąpających po ziemi osób publicznych?

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego dieta Meghan Markle jest skuteczniejsza niż ta, którą stosowała Kate Middleton >>>