Spostrzegawczy internauci nie raz dopatrzyli się podobieństwa między kreacjami Meghan Markle i Kate Middleton sugerując, że świeżo upieczona księżna Sussex inspiruje się stylem szwagierki. I trzeba przyznać, że coś we tym jest – Kate ma niezwykłą smykałkę do mody i dużą łatwość poruszania się wśród ograniczeń wynikających z etykiety, więc z powodzeniem może posłużyć jako dobry przykład. Nie raz dowiodła też, że styl to nie metka i wcale nie trzeba mieć na sobie luksusowych kreacji, żeby wyglądać obłędnie.

ZOBACZ TAKŻE: Kate Middleton w płaszczu z sieciówki, który Wy też możecie mieć w swojej szafie! >>>

Tak było także i tym razem – Kate przyłapana z dziećmi na wyścigach konnych w Norfolk był niemal nie do odróżnienia od innych gości. Pojawiła się tam w błękitnej sukience z Zary podkreślającej talię, która jak można się domyślić, po publikacji zdjęć natychmiast zniknęła z wieszaków (i jest niedostępna nawet online). I trudno się dziwić – odszyta z lekkiej bawełny, wyszywana cekinami i wiązana w pasie szmizjerka jest idealna na lato. Całości stylizacji Kate dopełniła, jak donosi zagraniczna prasa, małą torebką australijskiej marki Little Makes Big i kolczykami Catherine Zoraida. Za to księżniczka Charlotte i książę George tego niedzielnego przedpołudnia zaprezentowali się odpowiednio w różowej sukience w drobną łączkę oraz koszulce polo i szortach.

Na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego Kate wybrała szeroko komentowaną kreację od Alexandra McQueena, a niedzielne wyjście to pierwszy raz, gdy rodzina pojawiła się publicznie od momentu wspomnianej uroczystości. Takie sytuacje każdorazowo wzbudzają emocje, a ostatnio tym większe, że księżna jest na urlopie macierzyńskim, co zwalnia ją w obowiązku udziału w publicznych wydarzeniach. Lubicie styl Kate Middleton, jest dla Was inspiracją?  

ZOBACZ TAKŻE: Kate Middleton inspiruje się stylem księżnej Diany. Wczoraj udowodniła to po raz kolejny! >>>