Kate Middleton uchodzi za jedną z najbardziej sympatycznych, a do tego stylowych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Modowe wybory księżnej, która w styczniu 2022 roku obchodziła 40. urodziny, inspirują wiele osób. Co ciekawe, żona księcia Williama pojawia się publicznie nie tylko w kreacjach od topowych projektantek czy projektantów, ale również w ubraniach i akcesoriach z sieciówek. Kate Middleton jest fanką Zary. Poza tym kilka razy dopełniła swoje stylizacje za pomocą kolczyków – kółek z charakterystycznym skrętem z popularnej platformy sprzedażowej. Nie mamy wątpliwości, że ciebie też zachwycą. Sprawdź, o jaką biżuterię chodzi, bo właśnie wróciła do sprzedaży. Niestety nie wiadomo na jak długo.

Kate Middleton postawiła na modne kolczyki z sieciówki. O jaką biżuterię chodzi?

Kate Middleton postawiła na kolczyki z ASOS. Po raz pierwszy założyła je w maju 2021 roku, a konkretnie w dniu ponownego otwarcia Victoria & Albert Museum w Londynie. Następnie w październiku tego samego roku z okazji startu kampanii „Taking Action on Addiction”. W obu przypadkach zestawiła kolczyki z popularnej platformy sprzedażowej z elementami garderoby w odcieniach czerwieni. Wyglądała przepięknie! 

Pozłacana 14-karatowym złotem biżuteria w kształcie otwartych okręgów z charakterystycznym skrętem zachwyciła fanki oraz fanów Kate Middleton. I wcale nas to nie dziwi. Są bowiem uniwersalne i ponadczasowe – pasują absolutnie do wszystkiego. Spodobają (nie tylko) minimalistkom oraz minimalistom. Kolczyki mają jeszcze jedną zaletę. A mianowicie cenę. Można je kupić za mniej niż 50 zł. 

fot. Getty Images

Kolczyki w kształcie okręgów to już klasyka. W ofercie popularnych marek (zarówno tych o zasięgu globalnym, jak i butikowych) dostępne są modele w wielu rozmiarach, do tego coraz częściej uzupełniane o dodatkowe zdobienia. Kilka stylowych propozycji znajdziesz poniżej.