Kate Moss jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych top modelek na świecie. Brytyjka wystąpiła w pokazie każdego znaczącego projektanta, pozowała dla najbardziej prestiżowych magazynów o modzie i kilkakrotnie zachwycała na dużym ekranie. W wieku 14 lat odkryła ją agencja modelingowa Storm, z którą po prawie 30 latach postanowiła zerwać kontrakt i zacząć budować własną historię w tej branży.

Pod koniec września Moss wystartuje ze swoją własną agencją modelingową. Nie będzie to jednak miejsce w którym mile widziane będą tylko ładne twarze. Po 28 latach pracy w modelingu, brytyjska top modelka dobrze wie, jak kierować karierą by stworzyć swoją własną markę, którą pokochają miliony ludzi. Modelka w wywiadzie dla Business of Fashion zdradziła, że jej celem jest tworzenie prawdziwych gwiazd, dlatego w agencji znajdzie się miejsca dla wszystkich ludzi, którzy w kreatywny sposób chcą rozwijać swoje talenty.

Kate która do tej pory była nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych wczoraj postanowiła założyć oficjalne konto na Instagramie, na którym będzie się dzielić nowościami dotyczącymi "Kate Moss Agency".