Kate Upton urodziła! 26-letnia modelka, którą magazyn People i okrzyknął w 2014 roku Najseksowniejszą żyjącą kobietą, twarz m.in. marki Guess, a także aktorka, która pojawiła choćby w Innej kobiecie u boku Cameron Diaz i Leslie Mann, została pierwszy raz mamą! Kate i jej mąż, baseballista amerykańskiej drużyny Houston Astros Justin Verlander przywitali na świecie dziewczynkę. Świeżo upieczona mama podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie, gdzie zamieściła urocze, czarno-białe zdjęcie maleństwa i nie tylko zdradziła płeć, ale również imię i dokładną datę urodzenia.

Travis Scott szaleje na punkcie małej Stormi. Oto najlepszy dowód! >>>

Kate Upton została mamą! 

Pierwsze dziecko Kate Upton i Justina Verlandera nazywa się Genevieve Upton Verlander. To oznacza, że będzie nosić nie tylko nazwisko taty, ale i mamy. Dziewczynka przyszła na świat kilka dni temu, 7 listopada 2018. Co ciekawe, dokładnie trzy dni po tym, jak Kate i Justin świętowali rocznicę ślubu! Od teraz będą mieli więc dwie wyjątkowe okazje do celebrowania praktycznie w jednym czasie. 

Upton ogłosiła oficjalnie, że jest w ciąży także za pośrednictwem swojego instagramowego profilu w lipcu tego roku. Na zdjęciu, które opublikowała pozuje w czerwonym garniturze, na którym widać zaokrąglony, ciążowy brzuszek. Ale żeby nie było żadnych wątpliwości, że wkrótce zostanie mamą, oznaczyła je hashtagiem - #PregnantinMiami, czyli po prostu W ciąży w Miami, a także oznaczyła swojego męża. Zanim modelka obwieściła wszem i wobec, że spodziewa się dziecka, serwisy plotkarskie oczywiście rozpisywały się na ten temat dużo wcześniej. Kate stwierdziła, że nie ma sensu ukrywanie przed światem tak wspaniałej nowiny. Poza tym niewykluczone, że gdyby nie Upton, prędzej czy później wygadałby się Verlander, który nie krył radości w związku z ciążą ukochanej. Sportowiec zrepostował zdjęcie swojej partnerki, a w opisie postu przyznał, że nie może się doczekać narodzin ich dziecka. Stwierdził również, że Kate jest najcudowniejszą kobietą na świecie oraz idealnie sprawdzi się w roli mamy. 

Hilary Duff została mamą po raz drugi! Gwiazda pokazała zdjęcie maleństwa >>>