Chris Pratt uchodzi za jednego z największych przystojniaków w Hollywood. Nic więc dziwnego, że gwiazdor filmów z serii „Strażnicy Galaktyki” i „Jurassic Park” nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony znanych i pięknych kobiet. Na liście jego sławnych ekspartnerek są chociażby Olivia Munn, Jennifer Lawrence i Emily VanCamp. Kończący w tym roku 43 lata aktor ma także za sobą nieudane małżeństwo z Anną Faris, którą poznał w 2007 roku na planie komediodramatu „Szalona noc”. Pięć lat później, już jako małżeństwo, powitali na świecie swojego syna, Jacka. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rok po rozstaniu z matką swojego dziecka Pratt zaczął spotykać się z młodszą od siebie o 10 lat Katherine Schwarzenegger, czyli córką światowej sławy gwiazdora kina akcji i byłego gubernatora Kalifornii, Arnolda Schwarzeneggera. Szybko okazało się, że myślą o sobie bardzo poważnie. W styczniu 2019 roku, czyli po zaledwie siedmiu miesiącach związku, byli już zaręczeni. Później wszystko potoczyło się już w ekspresowym tempie.

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt powitali na świecie drugie dziecko

Po 14 miesiącach od hucznych zaślubin na świecie pojawiła się ich córka Lyla Maria. Idąc śladem wielu znanych par, zdecydowali, że nie będą pokazywali jej twarzy w mediach społecznościowych. Katherine wyjaśniła, że nie chciałaby odbierać swoim dzieciom tego, za co sama jest wdzięczna własnym rodzicom.

Myślę, że jednym z najwspanialszych prezentów, jaki podarowali mi rodzice, była prywatność i naprawdę normalne dzieciństwo, a przynajmniej na tyle normalne, na ile było to możliwe - tłumaczyła swoją decyzję.

W grudniu ubiegłego roku media obiegła informacja, że Katherine Schwarzenegger ponownie jest w ciąży. Sami zainteresowani potwierdzili jednak te rewelacje dopiero w marcu.

W poniedziałek, 23 maja, na oficjalnych profilach pary na Instagramie pojawił się post oznajmiający radosne wieści. Okazało się, że w sobotę para powitała na świecie swoje drugie dziecko. Z wpisu dowiadujemy się, że Katherine i Chris doczekali się drugiej córki, która otrzymała imiona Eloise Christina.

Z wielką radością ogłaszamy narodziny naszej drugiej córki, Eloise Christiny Schwarzenegger Pratt. Mama i dziecko mają się dobrze. Jesteśmy szczęśliwi wdzięczni - czytamy.

Jak można się było spodziewać, pod instagramowymi postami świeżo upieczonych rodziców pojawiła się lawina komentarzy. Wśród gwiazd, które publicznie pogratulowały Katherine i Chrisowi, znaleźli się m.in. Gal Gadot i Vin Diesel. Dołączamy się do życzeń!