Do obsady popularnego serialu „Plotkara” dołączy nowa aktorka. Kathryn Gallagher wcieli się w siostrę głównego bohatera. Sprawdź, co powiedział producent o nowej postaci!

Kathryn Gallagher w serialu „Plotkara”

Kathryn Gallagher pojawi się w drugiej połowie pierwszego sezonu serialu HBO Max „Plotkara”. Producent wykonawczy nowej wersji „Gossip Girl” Joshua Safran ogłosił ekscytującą wiadomość podczas panelu odbywającego się w ramach PaleyFest NY.

Produkcja miała dla fanów i fanek serialu nie tylko zapowiedź dotyczącą pojawienia się nowej aktorki. Dodatkowo od razu zdradzili, kogo zagra w nowej „Plotkarze”. Kathryn pojawi się jako siostra Obiego Bergmanna IV (Eli Brown).

„Poznajcie siostrę Obiego, którą zagra Kathryn Gallagher, nominowana do nagrody Tony za rolę w „Jagged Little Pill”. Kathryn jest niesamowita. Szykuje się wiele fajnych rzeczy” – powiedział podczas panelu Joshua Safran.

Otto Bergmann jest politycznym i społeczno-politycznym aktywistą, który czuje silne poczucie winy z powodu swojego ogromnego bogactwa. Woli poprawiać Nowy Jork poprzez swój wolontariat, niż prowadzić życie imprezowicza z przyjaciółmi. Jest najbogatszym dzieckiem w szkole, czego nie znosi. Wścieka się na swoich rodziców, Otto i Helenę Bergmannów z Bergmann Property Group, i często można go spotkać protestującego przeciwko inwestycjom swoich rodziców.

Nowi bohaterowie „Plotkary” często są porównywani z postaciami z pierwowzoru. Fani i fanki połączyli z jedną postacią także Otto Bergmanna. Ich zdaniem ten bohater jest bardzo podobny do Dana Humphreya (Penn Badgley), ale od dość negatywnej strony. Dan był outsiderem, ponieważ mieszkał na Brooklynie, a jego rodzina nie była bogata. Otto próbuje zrobić z siebie outsidera, mimo że przyjaźni się z popularnymi dzieciakami, ponieważ jest bardzo skupiony na sprawiedliwości społecznej. Jest też wyraźnie przeciwny kulturze mediów społecznościowych. Obie postacie nadal znajdują się w kręgach bogatych i sławnych, ale spędzają dużo czasu próbując krytykować lub dystansować się od nich. Fani zaczynają nazywać Otto hipokrytą, tak jak nazywali Dana.

Czy skoro Otto Bergmann jest porównywany do Dana Humphreya, to możemy się domyślać czegoś na temat postaci, w którą wcieli się Kathryn Gallagher? Trzymając się podobieństw, powinna mieć coś wspólnego z Jenny Humphrey (Taylor Momsen). W tym przypadku jednak także będziemy mieć zestawienie postaci, które jednak pochodzą z dwóch różnych światów. Nie jest jednak wykluczone, że siostra Otto Bergmanna będzie ogromną miłośniczką mody albo sama będzie projektowała kolekcje. Być może przejmie też jakieś cechy charakteru Jenny Humphrey. O tym przekonamy się niebawem.