Dawno nie widziałyśmy Katy Perry w tak kobiecej i grzecznej wersji! Jej fani przyznali, że nowa fryzura zmieniła ją w kompletnie inną osobę. A wszystko to za sprawą Chrisa Appletona, stylisty m.in. Kim Kardashian. Popularny fryzjer postanowił zastąpić krótko ostrzyżone tlenione włosy wokalistki długimi falami w kolorze ciepłego blondu. Efekt swojej metamorfozy Katy pokazała na Instagramie, a komentarze jej znanych znajomych oraz internautów świadczą tylko o tym, jak świetną decyzję podjęła wokalistka.

Ostatni raz w podobnej fryzurze pojawiła się w 2017 roku (nosiła wówczas blond boba), ale niedawno coraz częściej można było spotkać Perry w dłuższych blond włosach. Wcześniej, przez wiele lat kariery miała włosy przynajmniej do ramion, w dodatku w kolorze kruczoczarnej czerni. Dopiero dwa lata temu zdecydowała się je obciąć i krótkie, nastroszone cięcie uczyniła swoim znakiem rozpoznawczym. Decyzja ta nie była wówczas spowodowana jedynie chęcią zmiany, ale kryło się za nią coś znacznie ważniejszego i głębszego.

Trendy 2019: Chocolate Cake, to modna koloryzacja włosów (i najsłodsza!) tego sezonu. Kaia Gerber i inne gwiazdy kochają ten odcień!


Nowa fryzura Katy Perry

W ubiegłym roku Katy Perry w programie Viceland Therapist wyznała, że o ile jest mocno związana ze swoim wizerunkiem publicznym i czuje się silna jako Katy Perry, o tyle nie zawsze tak jest kiedy schodzi ze sceny i jest Katheryn Hudson (to jej prawdziwe imię i nazwisko). Czasem zwyczajnie chce być po prostu „starą” sobą, a nie postacią, którą wykreowała. Drastyczne obcięcie włosów w 2017 roku było dla niej więc próbą znalezienia drogi do samej siebie, pogodzenia tych dwóch (jak się okazuje) czasem skrajnie różnych osobowości. Był to z jej strony swoisty manifest, chęć wyrażenia siebie; szczególnie, że w tamtym czasie zmagała się z myślami samobójczymi.

Fani wokalistki zauważyli więc, że może kolejna zmiana (tak znacząca i widoczna) fryzury to uhonorowanie kolejnego etapu w jej życiu. Tym razem szczęśliwego, bowiem w lutym 34-latka ogłosiła światu, że przyjęła zaręczyny Orlando Blooma. Mamy więc nadzieję, że zarówno zawodowo, jak i prywatnie znajduje się w najlepszym dla siebie momencie. Trzymamy za to kciuki i nie możemy się napatrzeć na jej nowy wygląd! Myślicie, że pójdą za tym także eksperymenty muzyczne i zupełnie inne brzmienie?

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się! Artystka pokazała piękny pierścionek