Jeżeli jeszcze nie należycie do grona fanów Katy Perry, to po obejrzeniu najnowszego odcinka Carpool Karaoke istnieje spora szansa, że nimi zostaniecie. W związku z premierą nowego albumu zatytułowanego Witness artystka zadebiutowała w samochodzie Jamesa Cordena i zaśpiewała single z najnowszej płyty Bon Appétit i Swish Swish, a także poprzednie hity takie jak: I Kissed a Girl, Firework, E.T. czy Roar.

Przy utworze I Kissed a Girl zapytana o to, czy to prawda, że ta piosenka opowiada o pocałunku ze Scarlett Johansson, artystka odpowiedziała, że aktorka oczywiście jest jedną z jej muz, jednak w tym utworze wspomina dziewczynę, którą spotkała w wieku 17 lat. Zaraz później przyznała, że namiętny pocałunek nigdy nie został z nią skonsumowany, a wydarzyło się to z inną, a nawet innymi dziewczynami.

KATY PERRY ZOSTAŁA JURORKĄ W „AMERICAN IDOL" >>>

Najnowszy album Katy Perry ukaże się 9 czerwca i będzie jej piątym studyjnym krążkiem nagranym po światowej trasie koncertowej promującej płytę Prism w 2015 roku. Jak sama piosenkarka komentuje, nowa płyta jest nową erą w jej karierze i zamierzoną zmianą w muzyce pop. Znajdzie się na niej 15 nowych piosenek wyselekcjonowanych z 40 utworów, które napisała. Całość ma brzmieć bardzo tanecznie.

W związku ze zbliżającą się premierą artystka ogłosiła daty światowej trasy koncertowej Witness: The Tour - aktualnie tylko te w Ameryce Północnej, a także informację o dołączeniu do składu jurorskiego programu American Idol. Mówi się, że Perry zarobi... aż 25 milionów dolarów! Nikomu w historii amerykańskiego Idola nie udało się wynegocjować takiej kwoty. Najwięcej, bo 15 milionów otrzymali do tej pory Jennifer Lopez i prowadzący Ryan Seacrest.