Skorzystaj z wyjątkowej promocji Kazar i zdobądź bon o nominale 100 zł na zakup obuwia damskiego, męskiego, torebek skórzanych, listonoszek, teczek męskich oraz portfeli skórzanych. Jak go zdobyć?  Do 15 kwietnia za każde wydane 500 zł w sklepach Kazar (dotyczy to również sklepu internetowego) możesz odebrać bon o wartości 100 zł. Bon możesz zrealizować do 30 kwietnia zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym już następnego dnia. Akcja promocyjna nie dotyczy zakupów outletowych.

Najnowsza kolekcja Kazar wiosna/lato 2017 to doskonałe połączenie kilku stylów i tendencji, które przenikają się wzajemnie, tworząc intrygujące obrazy. Zauważalnym trendem w letnim wzornictwie są inspiracje latynoskim rękodziełem (Havana Club), nawiązujące do barwnych plecionek z rafii, kojarzących się z gorącą, tętniącą zmysłami Kubą, czy też czarno-białych lub nasyconych kolorami mozaik najsłynniejszej plaży Rio de Janeiro (Mosaic Copacabana).

Gorące, letnie akcenty to również cecha klapków, zarówno płaskich, bogato zdobionych (Luxury Slide), jak i ponownie docenionych, niezwykle wygodnych z zakrytymi noskami (z ang. „mules”) – model Comfort Flat, które wsuwa się jednym ruchem stopy. Wielbicielki wsuwanych butów mają też równie modną alternatywę pod postacią modeli na korkowej podeszwie i eleganckiej wersji na niewielkim obcasie.

Kazar docenił urok nieco ekscentrycznej mody lat 80., odzwierciedlając ją w licznych haftach i ozdobach (Fancy Embellishment) towarzyszących wielu modelom butów i dodatków. Popartowskie akcenty bardzo dobrze współgrają z geometrycznymi patchworkowymi elementami (Patchwork) oraz metalowymi łańcuchami, oczkami, kulami i wyrazistymi klamrami, będącymi jednym z najmodniejszych motywów dekoracyjnych sezonu. Nowy kierunek w zdobieniach to „more-is-more”, nie ma więc żadnych ograniczeń w ilości. Oprócz blasku metalu dostrzegalny jest również blask gwiazd, stanowiących jeden z modnych motywów, równie jasno lśniących na streetowych sneakersach jak i na kobiecych szpilkach, dodając im rockowego charakteru.

Wiosna/lato 2017 kolejna kolekcja, w której każda kobieta odnajdzie swój styl niezależnie od aktywności, preferowanej estetyki i ulubionego koloru. Odkrywa przed miłośniczkami mody całe bogactwo możliwości podyktowanych najbardziej aktualnymi, światowymi trendami.