Kelly Osbourne jest w ciąży! Zostanie mamą po raz pierwszy

Zdaję sobie sprawę, że przez kilka ostatnich miesięcy byłam cicho, więc pomyślałam, że powiem wam, dlaczego... – to właśnie tymi słowy zaczyna się post, który w czwartek, 12 maja 2022 roku, Kelly Osbourne opublikowała na Instagramie. Po czy poinformowała swoich obserwatorów, że jest w ciąży! Jestem zachwycona, że mogę powiedzieć wam, że zostanę mamusią – napisała, nie kryjąc entuzjazmu. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa to mało. Jestem ekstatycznie szczęśliwa – dodała. W social mediach opublikowała także zdjęcie z USG (można więc powiedzieć – pierwsze zdjęcie dziecka), a także drugie, na którym ogląda fotografię płodu, leżąc nad basenem. Kelly Osbourne spodziewa się pierwszego dziecka. 

Kto jest ojcem dziecka Kelly Osbourne? 

Kto jest ojcem dziecka? Jeśli jakimś cudem wam to umknęło, informujemy, że od stycznia tego roku Kelly Osbourne spotyka się z Sidem Wilsonem (a właściwie Sidneyem Georgem Wilsonem), czyli muzykiem alternatywnego zespołu Slipknot. Sid Wilson ma 45 lat, czyli jest o 8 lat starszy od swojej partnerki. O tym, że są razem gwiazda poinformowała w walentynki, tym samym potwierdzając plotki na ten temat. 

Nie wierzę, w jakim miejscu jesteśmy po 23 latach przyjaźni – napisała w poście również opublikowanym na Instagramie. I dodała: Jesteś moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą, tak bardzo cię kocham Sidneyu George'u Wilsonie. Może więc związek Kelly Osbourne i Sida Wilsona nie należy do tych z najdłuższym stażem, ale ich znajomość już zdecydowanie tak. I jak widać, warto było otworzyć się na miłość. 

W którym miesiącu ciąży jest Kelly Osbourne? Gwiazda nie podała tego do publicznej wiadomości. Jednak sądząc po wielkości dziecka na zdjęciu USG to dopiero pierwsze miesiące (obstawiamy 2 miesiąc). Kiedy poród i jakiej płci jest dziecko? Tego też jeszcze nie wiemy. Trzymamy jednak rękę na pulsie. Stay tuned!

Córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów długo walczyła o zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Przyznała, że długo była uzależniona od narkotyków, cierpiała także na zaburzenie odżywiania, które skończyły się operacją zmniejszenia żołądka. Między innymi w jej wyniku Kelly Osbourne przeszła prawdziwą metamorfozę, stopniowo odzyskiwała też spokój wewnętrzny. Decyzja o dziecku najprawdopodobniej potwierdza, że u gwiazdy wszystko jest już w najlepszym porządku. A my gratulujemy! 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. 
TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.