Te dziewczyny wiedzą, jak sprawić, aby o kolekcjach marki Kendall + Kylie rozpisywały się serwisy na całym świecie. Właśnie ukazała się ich najnowsza sesja na sezon lato 2017, która zachwyca swoją estetyką. Co prawda w przypadku sióstr Jenner trudno pisać o naturalności, ale faktycznie oglądając te zdjęcia łatwo zwieść się temu wrażeniu. Świetna sceneria, idealnie dobrane kolory i supermodelki z pierwszych stron gazet. Ta marka skazana jest na sukces.

Zdjęcia prezentujące drugą odsłonę letniej kolekcji nie krzyczą sztucznością - minimalizm w tym przypadku idealnie się sprawdził. Kendall Jenner wraz z siostrą Kylie po raz kolejny zostały modelkami własnej marki i ponownie sprawiły, że produkty w zawrotnym tempie znikają z ich sklepu online. Wchodząc na stronę możecie zobaczyć etykiety z napisem LOW STOCK bądź SOLD OUT. Wyprzedały się już okulary przeciwsłoneczne tzw. kocie oczy, a pomarańczowa sukienka z lateksu, tęczowe body czy dzianinowa czarna sukienka są na wyprzedaniu. W kolekcji znajdziecie także skórzane klapki, dżinsy w stylu vintage czy oversize'ową koszulkę z metalowymi dziurami.

Przypomnijmy, że siostry już kilku lat prężnie działają w branży odzieżowej. W 2015 roku zaprojektowały linię strojów kąpielowych dla brytyjskiej marki Topshop, a kilka miesięcy później stworzyły kolejną kolekcję, tym razem składającą się między innymi ze sztucznych futer, metaliczny spódnic i dopasowanych topów. Po ogromnym sukcesie sprzedażowym wspomnianych kolekcji dziewczyny postanowiły zacząć sprzedaż na własny rachunek pod szyldem Kendall + Kylie.