Niech pierwsza rzuci kamień ta, która choć raz nie spojrzała na brata swojej przyjaciółki w TAKI sposób. Po tym jak świat obiegły zdjęcia Kendall Jenner i Anwara Hadida, czyli brata jej przyjaciółki Gigi całujących się na gali CFDA Fashion Awards, właściwie trudno uwierzyć, że stało się to tak późno. Jedynym wytłumaczeniem może być jego młody wiek – najmłodszy osesek z klanu Hadidów w tym miesiącu skończy 19 lat, więc starsza od niego o 4 lata Kendall może czuć się usprawiedliwiona.  

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner oskarżona o wyretuszowanie nagiego zdjęcia na Instagramie >>>

Tych dwoje nie tylko dało się przyłapać na czułościach. Kendall wrzuciła na Insta Stories swoje ujęcie w objęciach młodego modela pozostawiając je, jak to ma w zwyczaju, bez komentarza, czym maksymalnie rozgrzała wyobraźnię fanów. Wcześniej modelkę wiązano z koszykarzem NBA Benem Simmonsem, a jej rzekomy partner pozostawał z związku z aktorką Nicolą Petz, który w ubiegłym miesiącu przeszedł do historii. Jak obstawiacie, czy to coś więcej, czy Kendall Jenner i Anwar Hadid jako para to zagranie opracowane na medialny szum? Pasują do siebie?

ZOBACZ TAKŻE: Tylko Kim Kardashian mogła to powiedzieć! Celebrytka nie kryła swojego zaskoczenia podczas gali CFDA Fashion Awards >>>