Amerykański "Vogue" świętuje 125 urodziny i pokazuje, że współczesne Amerykanki są pewne swojego piękna, swoich różnic i świadome, że we współczesnej modzie (świecie) nie ma już żadnych granic pomiędzy tym kim jesteśmy, skąd się wywodzimy i jakiego koloru skóry jesteśmy. Brzmi jak pstryczek w nos nowemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, prawda? Z pewnością ta okładka marcowego wydania ma pewien przekaz polityczny.

7 pięknych, różnych kobiet wzięło udział w sesji okładkowej magazynu "Vogue" Kendall Jenner, Gigi Hadid, Adwoa Aboah, Liu Wen, Ashley Graham, Vittoria Ceretti, Imaan Hammam pozują na plaży ubrane w czarne bluzki z golfem i długim rękawem. Nie jest to żadna sesja high fashion, a bardzo naturalne zdjęcie pokazujące piękno i różnorodność bohaterek sesji. Autorem zdjęć jest duet Inez & Vinoodh.

"To jest moja druga okładka magazynu "Vogue". Tym razem nie będę się nią dzielić tylko z najbliższymi przyjaciółmi, ale przede wszystkim z tymi wszystkimi niesamowitymi kobietami. To jest dla mnie bardzo ważne. Ta okładka ma niesie za sobą bardzo ważny przekaz - jesteśmy różne, jednak te różnice pomiędzy kobietami są piękne. Wszystkie jesteśmy piękne" - komentuje swój udział w sesji Kendall Jenner.

"Większość ludzi, których znam w tej branży są pełni współczucia, bez uprzedzeń, doceniają kreatywność i oryginalność. Ci wszyscy ludzie tworzą branżę modową, pracują razem i wspólnie tworzą magię" - dodaje Gigi Hadid.