Klip utrzymany jest w gotyckim i teatralnym stylu. Romantyczna, elektroniczna muzyka, mnóstwo kontrastowych i wyraźnych kolorów, które idealnie współgrają z mroczną kolekcją Jacobsa. Z reżyserię odpowiada jeden z największych amerykańskich producentów Hype Williams, który stworzył klipy muzyczne takich gwiazd jak: Beyonce, Nicki Minaj, czy Jennifer Lopez.

Cała kolekcja inspirowana jest klubowym stylem późnych lat 90. Stąd też większość projektów utrzymana jest w ciemnej kolorystyce przełamanej błyszczącymi, złotymi dodatkami i wielkimi ptasimi piórami. 

W filmie promującym kolekcję pojawiają się największe gwiazdy kina, muzyki i mody, które idealnie wpasowują się w mroczny klimat. Kendall Jenner, Cara Delevingne, Missy Elliot, St. Vincent, Courtney Love, Marilyn Menson i Susan Sarandon. W mocnych makijażach, poruszają się w rytm piosenki  "Love Honey, Love Heartache (Larry Levan Mix)" w wykonaniu Man Friday. W tym wyborowym towarzystwie pojawia się polska modelka, Julia Banaś, której znakiem rozpoznawczym są rude włosy, tym razem ułożone w wielkie afro. Duma!