Zacznijmy od tego, że miedź to piękny i wyjątkowy metal, obecnie bardzo chętnie wykorzystywany jest w branży fashion, ale i we wnętrzach. Dlatego też KGHM postanowiło podążyć za tym trendem…

Miedziana bransoletka od KGHM

Elegancka, w duchu uniseks, pasująca praktycznie do wszystkiego. Miedziana bransoletka od KGHM to minimalistyczny i zarazem efektowny projekt, który może być świetnym prezentem dla samej siebie, jak i bliskiej nam osoby. „Czerwony metal”, jak nazywana bywa miedź, przyciąga wzrok, ale generalnie jest materiałem stosunkowo subtelnym, dlatego świetnie uzupełni codzienne stylizacje, a tym na specjalne okazje doda dyskretnego uroku. Jeśli zaś zależy nam na bardziej spektakularnym efekcie, możemy postawić na kilka miedzianych bransoletek. Co jednak ważne, bransoletki nie tylko dobrze wyglądają i wpisują się w najnowsze trendy, lecz także posiadają dodatkowe zalety.

Kampania „Aby MIEDŹ zdrowie”

Miedziane bransoletki powstały w ramach kampanii „Aby MIEDŹ zdrowie”. Ich nowoczesny, ale i ponadczasowy design nawiązuje do tego, że miedź towarzyszy ludziom od wieków. Co więcej, uważa się, że miedziane akcesoria mogą pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Choćby Hipokrates twierdził, że miedź sprzyja walce z zakażeniami i przyspiesza proces gojenia się ran. Uważało się także, że miedziane akcesoria, jak biżuteria właśnie, mogą pomagać w uśmierzaniu bólu pochodzenia reumatycznego. Twierdzi się również, że lepsze dla naszego zdrowia jest gotowanie w miedzianych garnkach czy czajnikach, jak i wybieranie innych miedzianych elementów dnia codziennego.

fot. materiały prasowe

KGHM – warto wiedzieć

KGHM Polska Miedź S.A. to polska spółka, która działa od 60 lat na globalnym rynku – obecna jest na czterech kontynentach. KGHM jest aktualnie ósmym na świecie producentem miedzi. Dzięki temu, polskie bogactwa naturalne – miedź, srebro i złoto, towarzyszą w codziennym życiu milionom ludzi na całym świecie.

Miedziane bransoletki od KGHM będą dostępne w sprzedaży na wybranych stacjach benzynowych Orlen w II połowie kwietnia 2021 roku.