Głośna afera dotycząca zdrady Tristana Thompsona na kilka dni przed porodem jego pierwszego dziecka z Khloé Kardashian trochę ucichła, wygląda więc na to, Kardashianka naprawdę potrzebowała skupienia, żeby zebrać myśli i wreszcie coś postanowić w tej sprawie. Ale to, że dotychczas nie zajęła oficjalnie żadnego stanowiska nie znaczy, że media przestały pisać o całej aferze.

ZOBACZ TAKŻE: Khloe Kardashian pokazała córeczkę! Zobaczcie, jak wygląda True Thompson [WIDEO] >>>

Fani gwiazdy nie lubią próżni, dlatego artykuł w na łamach People wywołał w mediach społecznościowych prawdziwą burzę. Powołując się na anonimowe źródła gazeta pokusiła się o stwierdzenie, jakoby gwiazda zdecydowała się wyjść za mąż za niewiernego kochanka. Według słów informatora parze udało się zażegnać kryzys i w końcu oddać się przyjemnościom rodzinnego życia: celebrytka miała dać Tristanowi drugą szansę, a ten, wyraziwszy skruchę, chętnie z niej skorzystać.  

Te rewelacje dotknęły Kardashiankę na tyle, że postanowiła oficjalnie się do nich ustosunkować:

To, co ludzie czasem, piszą bywa naprawdę niewiarygodne. Skąd biorą takie informacje i kim są te ich „źródła”?

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że każdego dnia na temat Kardashianów produkuje się miliony plotek, które wylewają się z tabloidów i social mediów. Dlaczego akurat ta sprowokowała świeżo upieczoną mamę małej True do natychmiastowej reakcji? Jak obstawiacie: będzie głośny powrót, a może nawet ślub, czy związek Khloé i  Tristana nie ma przed sobą żadnej przyszłości?

ZOBACZ TAKŻE: Tristan Thompson pierwszy raz publicznie o córeczce True! >>>