Khloé Kardashian znowu znalazła się na świeczniku. I o dziwo, tym razem nie chodzi o Tristana Thompsona, ojca córeczki Kardashianki - małej True, i jego miłosne podboje. Bo o ile w przypadku zdrady jej partnera (ostatnio z przyjaciółką siostry, Jordyn Woods) to zdecydowanie Khloé była największą poszkodowaną, tak teraz to jej zarzuca się działanie na niekorzyść innych. A dokładnie ponad 90 milionów followersów na jej Instagramie, spośród których zdecydowaną większość stanowią kobiety, zwłaszcza te bardzo młode. Chodzi o praktyki, jakie Kardashianka uskutecznia na swoim profilu, co ma rzecz jasna podłoże reklamowe. Khloé Kardashian zachęca swoje obserwatorki do wypróbowania koktajli Flat Tummy, dzięki którym, jak twierdzi, zawdzięcza swoją szczupłą sylwetkę. A efekty zauważyła już po 2 tygodniach stosowania. Przy okazji celebrytka oczywiście oferuje followersom 20% rabatu na owe produkty, by tak jak ona mogły włączyć je do swojej diety i osiągnąć podobny rezultat. Cóż, Khloé nawet nieszczególnie starała się, żeby cały post nie brzmiał jak typowa zachęta do zakupu. A że naprawdę mało prawdopodobne jest, by to własnie te "cudowne koktajle" wpłynęły na zrzucenie zbędnych kilogramów i wyrzeźbienie sobie brzucha, postanowiła wytknąć Kardashian jedna z jej obserwatorek na Instagramie, w dodatku dość znana. 

Zobacz także: Tristan Thompson ma nową partnerkę? Khloé Kardashian nie będzie zadowolona! >>>

Khloé Kardashian oszukuje swoje obserwatorki, próbując na nich zarobić?

Pod wspomnianym postem, w którym Khloé Kardashian zachwala produkty Flat Tummy, swoją opinię na ten temat postanowiła wyrazić Jameela Jamil. Aktorka znana m.in. z serialu Dobre miejsce (możecie obejrzeć go na Netflixe), a także feministka wspierająca wiele społecznych inicjatyw, zamieściła pod publikacją Kardashianki mocny komentarz. Apeluje w nim, aby Khloé zaprzestała tego typu praktyk i działania na niekorzyść milionów dziewczyn, które ją obserwują. Wystarczy wejść na Instagram Jameeli, żeby zobaczyć, że aktorka jawnie postuluje, by tego typu odchudzające środki nie były reklamowane w mediach społecznościowych. Dlatego też zwróciła się z apelem do jednej z sióstr Kardashian. 

Jesteś na tyle nieodpowiedzialna, że nie przyznasz się, że a) masz osobistego trenera, prawdopodobnie też szefa kuchni i chirurga, dzięki któremu osiągnęłaś taką sylwetkę. To nie zasługa tego produktu przeczyszczającego… b) lepiej powiedz, jakie są skutki uboczne tego produktu, który nie został zatwierdzony przez Agencję Żywności i Leków, powiedz, że większość lekarzy twierdzi, iż nie jest to zdrowe - napisała Jameela. 

W tym samym komentarzu aktorka wylicza, jakie są efekty uboczne stosowania produktów Fat Tummy, o jakich oczywiście reklamująca je Kardashianka nie wspomina. „Skurcze, ból brzucha, biegunka, odwodnienie..." - wylicza Jail. Dodała również, że to bardzo przykre, że Khloé zdecydowała się na współpracę, która jest tylko i wyłącznie kolejnym sposobem na zarobek, w dodatku bardzo krzywdzącym. 

To niewiarygodne. Przecież ten przemysł cię prześladował, dopóki nie zaczęłaś pracować nad swoim wyglądem. To wina mediów, ale proszę cię, nie wracaj do tego świata i nie krzywdź innych dziewczyn w ten sam sposób, w jaki Ty zostałaś skrzywdzona.

Trudno nie zgodzić się z Jameelą, biorąc po uwagę fakt, że to, jak wygląda dzisiaj Kardashianka jest rezultatem wielu działań, które działy się na przestrzeni ostatnich lat. I bez względu na to, czy były to operacje plastyczne czy wymagające treningi, naprawdę ciężko uwierzyć, żeby odchudzające koktajle miały w tym swój udział. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dziewczyny w sieci są bardziej świadome, niż Khloé wciskająca im szansę na "dietę cud". 

Zobacz także: Chcesz schudnąć? Nie wiesz jak przyspieszyć metabolizm? Te produkty pomogą Ci go podkręcić! >>>