Dzień bez informacji z klanu Kardashian-Jenner dniem straconym! Co nowego dziś przygotowała dla nas słynna rodzina? Tym razem świeżo upieczona mama Khloe Kardashian postanowiła przedstawić światu swoją córeczkę i zaprezentować ją fanom w całej okazałości.

True Thompson - wiemy, co oznacza imię córki Khloé Kardashian! >>>

Krótkie wideo, które celebrytka umieściła na Instagramie zaledwie sześć godzin temu, z okazji pierwszego miesiąca życia True Thompson, odtworzono już ponad 13 milionów razy! Nie mówiąc już o tym, że zebrało rekordową liczbę 180 tysięcy komentarzy. Dziewczynka wygląda w nim naprawdę słodko, a uroku dodają jej jeszcze nałożone filtry w postaci m.in. kwiatków. Pod postem za to toczy się debata o tym, kogo bardziej przypomina True. To pierwsza okazja, by przyjrzeć się dziewczynce. Khloe do tej pory na swoim Snapchacie pokazywała zaledwie rączki lub nóżki maleństwa, i nie zdradzała zbyt wielu szczegółów ani sekretów macierzyństwa. W przeciwieństwie do swojej siostry Kylie Jenner, która wprawdzie całą ciążę milczała jak zaklęta, od kiedy Stormi Webster przyszła na świat nie przestaje dzielić się zdjęciami czy nagraniami z życia malucha.

Nam chyba najciężej jest jednak uwierzyć w to, że minął zaledwie miesiąc od kiedy córka Khloe Kardashian i Tristana Thompsona przyszła na świat. W końcu w życiu tej trójki (a raczej rodziców dziecka) działo się ostatnio naprawdę sporo. Koszykarzowi ponoć zdrada została wybaczona (przypominamy, że sportowiec zdradził ciężarną wówczas Khloe tuż przed porodem), choć rodzina gwiazdy jeszcze bardziej za nim nie przepada. Do tego stopnia, że Kim Kardashian sprawę skomentowała w programie Ellen DeGeneres. Sam Thompson po tygodniach milczenia w niedawno udzielonym wywiadzie wypowiedział się za to po raz pierwszy (oczywiście, że nie na temat zdrady) o tym, jak wpłynęło na niego bycie ojcem córeczki. Z poprzedniego związku ma bowiem syna Prince'a.

Ale wracając do True, prawda, że śliczna?
 

 

Happy One Month True

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian) Maj 12, 2018 o 5:37 PDT