To już pewne - klan Kardashian-Jenner niebawem się powiększy. Khloé Kardashian na Instagramie właśnie potwierdziła, że jest w ciąży! 33-latka spodziewa się pierwszego dziecka, które na świat przyjdzie w lutym lub marcu 2018 roku. Jeżeli wierzyć bowiem doniesieniom zza Oceanu, jest to już szósty miesiąc. Ojcem maleństwa jest Tristan Thompson, kanadyjski koszykarz grający w barwach drużyny Cleveland Cavaliers, z którym młodsza siostra Kim Kardashian spotyka się od września 2016 roku. Szczęśliwa celebrytka na swoim profilu opublikowała zdjęcie brzuszka, który w dłoniach trzyma wraz ze swoim partnerem. Opatrzyła je obszernym opisem, w którym podziękowała Tristanowi za miłość i wsparcie. Podkreśliła również, że spełniło się jej największe marzenie – od dawna pragnęła zostać mamą. Dla sportowca będzie to drugie dziecko. Z poprzedniego związku ma syna o imieniu Prince. Plotki głoszą, że również i tym razem, może spodziewać się chłopca.

Choć nie jest to jeszcze pewne, mówi się, że nie tylko Khloé Kardashian jest w ciąży! Także Kylie Jenner jest w błogosławionym stanie! Najmłodsza z sióstr i jej chłopak Travis Scott niebawem na świecie powitają córkę. 20-latka na zdjęciach paparazzi wygląda na wyraźnie zaokrągloną, a na nagraniu, które trafiło jakiś czas temu do sieci, widać jej ciążowy brzuszek. Również Kim Kardashian i Kanye West zostaną rodzicami! Trzecie dziecko pary przyjdzie na świat już w Boże Narodzenie (spodziewajcie się za moment zalewu informacji na ten temat!). Urodzi je wynajęta surogatka, na którą Kim zdecydowała się ze względów zdrowotnych. 4-letnia North i 2-letni Saint będą więc mieli rodzeństwo. Pozostaje pytanie, czy będzie to siostra, czy... bliźniaki, o których ostatnio mówi się coraz więcej. Pewne jest, że przekonamy się o tym już za moment. Stay tuned!
 

 

My greatest dream realized! We are having a baby! I had been waiting and wondering but God had a plan all along. He knew what He was doing. I simply had to trust in Him and be patient. I still at times can't believe that our love created life! Tristan, thank you for loving me the way that you do! Thank you for treating me like a Queen! Thank you for making me feel beautiful at all stages! Tristan, most of all, Thank you for making me a MOMMY!!! You have made this experience even more magical than I could have envisioned! I will never forget how wonderful you've been to me during this time! Thank you for making me so happy my love! Thank you to everyone for the love and positive vibes! I know we've been keeping this quiet but we wanted to enjoy this between our family and close friends as long as we could privately. To enjoy our first precious moments just us ❤️ Thank you all for understanding. I am so thankful, excited, nervous, eager, overjoyed and scared all in one! But it's the best bundle of feelings I've ever felt in my life! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian) Gru 20, 2017 at 2:41 PST